Erste Liga: a MAC-ból igazolt válogatott csatárt az UTE

2020.05.21. 11:06
null
Chris Bodó az UTE-ban folytatja (Fotó: Dömötör Csaba)
Chris Bodó kanadai születésű, magyar válogatott csatár az UTE jégkorongcsapatában folytatja pályafutását.

 

A fővárosi együttes csütörtöki közleménye szerint a kettős állampolgárságú játékos a MAC Újbuda együttesétől szerződik a negyedik kerületiekhez.

Bodó a MAC előtt az amerikai egyetemi ligában, Székesfehérváron, illetve a német másodosztályú Lausitzer Füchse csapatában is szerepelt. Budapesti együttesében három szezon alatt 132 alkalommal lépett jégre, 50 gólt ütött és 82 gólpasszt adott.

Legfrissebb hírek

Gyertyagyújtással emlékeznek Németh Zsanettre

Birkózás
2026.06.24. 15:18

Öttusa: aranyak és arányok az UTE utánpótlásában

Utánpótlássport
2026.06.09. 18:09

Elődöntőbe jutott a címvédő Gyergyó és a Brassó az Erste Ligában

Jégkorong
2026.03.16. 21:08

Egy győzelemre az elődöntőtől a Brassó és a Gyergyó az Erste Ligában

Jégkorong
2026.03.14. 20:53

Gulyás Michelle: Túllendültem a tavaly történteken

Egyéb egyéni
2026.03.11. 10:22

Erste Liga: az UTE háromgólos hátrányból fordított, előnyben a Brassó, a Gyergyó, valamint a DVTK is

Jégkorong
2026.03.10. 22:40

Erdély Csanád: Feljöttünk a víz fölé, és vettünk egy nagy levegőt

Jégkorong
2026.03.07. 09:35

Röplabda: letette a névjegyét a MEVZA-kupán az Újpest U19-es csapata

Utánpótlássport
2026.03.05. 09:00
Ezek is érdekelhetik