Jégkorong: körbeverés segíti az ausztrálokat Melbourne-ben

2011.04.07. 14:52
Címkék
A riválisok egymás elleni eredménye is segíti a Melbourne-ben zajló divízió 2-es jégkorong-világbajnokságon házigazdaként csütörtökön pályára sem lépő ausztrálokat, miután Új-Zéland 5–0-ra nyert Belgium ellen.  

A játéknap másik összecsapásán Szerbia 7–0-lal lépte le Mexikót. A házigazdák Észak-Koreával játszottak volna, de miután az ázsiaiak el sem indultak a tornán, így a többi csapathoz hasonlóan az ausztrálok is 5–0-lal jutottak játék nélkül három ponthoz.

A vendéglátók riválisának számító gárdák közül a torna nyitó mérkőzésén Belgium legyőzte Szerbiát (3–2), míg a folytatásban utóbbiak Új-Zéland ellen javítottak (6–4). Az óceániai gárdának ez csütörtökön jött össze, méghozzá a belgákkal szemben.

A kilencpontos ausztrálokra a folytatásban a szintén kilenc pontot gyűjtő – igaz, egy mérkőzéssel többet játszó – szerbek, valamint zárásként a hatpontos új-zélandiak várnak.

Legfrissebb hírek

Humphries nagy napja – kialakult a darts Premier League elődöntős mezőnye

Egyéb egyéni
1 órája

MLSZ: Az Újpest és az FTC is szektorbezárást kapott

Labdarúgó NB I
1 órája

Imre Bence: Valamennyire visszahoztuk a reményt

Kézilabda
1 órája

Tét nélküli meccsen, szurkolói tiltakozás közepette verte a már kiesett Oviedót a Real Madrid

Spanyol labdarúgás
1 órája

Pénteki sportműsor: kezdődik a férfi jégkorong-vb és az utolsó forduló az NB I-ben

Minden más foci
1 órája

Lenny Joseph: Nem szabad foglalkozni a külső zajokkal, kritikákkal; Vereség Szerbiában, de ledolgozható hátrányban a férfi kézilabda-válogatott

E-újság
1 órája

Mikes után futni – Csinta Samu publicisztikája

Egyéb egyéni
1 órája

Nem bírt egymással a Rayo és a Valencia, döntetlen a Girona–Real Sociedadon is

Spanyol labdarúgás
3 órája
Ezek is érdekelhetik