Jégkorong: vállalja a játékot a térden lőtt ferencvárosi kapus

Vágólapra másolva!
2011.02.21. 18:57
Címkék
Vállalni tudja a játékot a Fehérvár farm elleni keddi ob I-es mérkőzésen Pleszkán József, a Ferencváros kapusa, aki vasárnap Dunaújvárosban sérülés miatt nem tudta végigvédeni a találkozót – amelyet emiatt, cserekapus hiányában, félbe is szakítottak.

Pleszkán az első harmadban kapott lövést a térdére, a 31. percig bírta a játékot, utána viszont le kellett jönnie a pályáról.

„Joci térde fölött az izom sérült meg, miután telibe találta egy lövés – mondta Valentényi Sándor gyúró a fradihoki.hu-nak. – A szalagjai szerencsére rendben vannak, de a térd felső része csúnyán bedagadt, bevizesedett. Jelenleg több különböző kezelést is alkalmazunk, gyúrjuk a testrészt, illetve különböző kenőcsökkel kenegetjük. Holnap estére, bár nem lesz százszázalékos, de valószínűleg harcra kész lesz kapusunk."

Az idény elején Pleszkán csak a harmadik számú kapus volt Budai Krisztián és a finn Timo Lindström mögött, de előbbi Miskolcra szerződött, utóbbi pedig dunaújvárosi kölcsönjáték után hazament Finnországba. A cserekapus Onodi Ottó belső eltiltását tölti, a vészhelyzetben Szabó Gergely, az ificsapat kapusa lesz Pleszkán tartalékja.

Legfrissebb hírek

Opata Zoltán társasági futballista volt

Népsport
22 perce

Megkezdődött a regisztráció a HUNBASKET Fantasy League idei szezonjára

Kosárlabda
25 perce

Pétervári-Molnár Bendegúz C-döntőbe került az evezős vb-n

Egyéb egyéni
42 perce

Hornyák Zsolt: Bántanak a vereségek, de tudom, a munkánknak lesz gyümölcse

Labdarúgó NB I
1 órája

Kedvezőbb helyzetben várja a Fradi a Plzen elleni kupacsatát, mint februárban

Európa-liga
1 órája

Mesébe illő történet – Cselőtei Márk publicisztikája

Minden más foci
8 órája

Spórolj, ne sportolj? – Szöllősi György jegyzete

Egyéb egyéni
8 órája

Szerdai sportműsor: kezdődik a legjobb 36 csatája az Európa-ligában; román–magyar a futsal Eb-ért

Egyéb egyéni
8 órája
Ezek is érdekelhetik