Jégkorong: Sándor Szilárd két héttel korábban tér vissza

2010.10.28. 20:00
Címkék
Hetek óta nem tud csapata rendelkezésére állni Sándor Szilárd, a Vasas HC jégkorongozója, részleges bokaszalag-szakadása ugyanis lassan gyógyul. Ennek ellenére úgy érzi, hamarosan újra pályára léphet, hiszen a gyógytorna jó hatással van a lábára. A vártnál két héttel korábbi visszatérésre készül.
„Minden nap kijárok a csarnokba, a gyógytorna gyakorlatait ugyanis már elsajátítottam, azt magamtól is tudom csinálni, és így legalább a fiúkkal vagyok – kezdte Sándor Szilárd. – Ezen kívül elkezdtem biciklizni, muszáj kardiomozgást végeznem, hogy az állóképességem visszajöjjön. Egy hétig még bicajozok, jövő héten talán már jégre is léphetek, de a teljes visszatérés még odébb van, mert a jégen is kondit kell szereznem.˝

A Vasas HC rutinos játékosa azonban így is két héttel korábban tér vissza, mint ahogy az várható volt, ennél jobban azért nem siettetheti a játékot, mert másfél héttel ezelőtt az ultrahangos vizsgálat azt mutatta ki, hogy még van egy 2 milliméter mély, 4 milliméter hosszú szakadás a bokaszalagjában.

„A pontos visszatérést majd az edzőnkkel, Risto Kurkinennel határozzuk meg, remélem, mihamarabb a csapat rendelkezésére állhatok, de kapkodni sincs értelme, nehogy rásérüljek a részleges szakadására.˝

Legfrissebb hírek

Játszadozás egymás között – Malonyai Péter publicisztikája

Labdarúgó NB II
6 órája

Gyász és ünnep – Somogyi Zsolt jegyzete

Spanyol labdarúgás
6 órája

Keddi sportműsor: döntőbeli 4. meccs a férfi röpi Extraligában; az FTC a férfi vízilabda BL-ben játszik

Minden más foci
7 órája

Nikolics: Vargára nagy jövő várhat az AEK-nál; Szélig Viktor büszke a Volánnál eltöltött 10 évére

E-újság
7 órája

Mathys Tel parádés gólt lőtt, a hibája viszont a Tottenham két pontjába került a Leeds ellen

Angol labdarúgás
7 órája

La Liga: kései gólokkal ikszelt egymással a Rayo és a Girona

Spanyol labdarúgás
7 órája

Ollózós góllal győzte le a kétgólos hátrányból felálló Napolit a Bologna

Olasz labdarúgás
7 órája

Championship-rájátszás: a Hull váltott jegyet a Wembley-be

Angol labdarúgás
7 órája
Ezek is érdekelhetik