Jégkorong: a norvégokat is legyőzte az első meccsen a magyar csapat

2009.04.06. 22:02
Címkék
Az egyaránt az A-csoportos jégkorong világbajnokságra készülő magyar és norvég válogatott a héten Magyarországon játszik páros meccset, az első felvonást hétfőn este a káposztásmegyeri Jégcsarnokban rendezték. A magyar válogatott az utolsó perceket leszámítva végig jobb volt a norvégnál, amely szerencsés góllal szerzett vezetést, majd szerencsés találattal egyenlített öt perccel a vége előtt. A hosszabbítás során nem esett újabb gól, a szétlövésben pedig 2–1-re a magyar válogatott bizonyult jobbnak.
Bővebben hamarosan!

JÉGKORONG

VB-FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
Magyarország–Norvégia 4–3 (0–1, 3–1, 0–1, 0–0, 1–0) – szétlövéssel

JÉGKORONG

VB-FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
Magyarország–Norvégia 4–3 (0–1, 3–1, 0–1, 0–0, 1–0) – szétlövéssel
Legfrissebb hírek

Pape Gueye duplázott, Szenegál öt gólt vágott Iraknak – videók

Foci vb 2026
14 perce

Szenegáli kiütés emberelőnyben: az afrikai csapat nagy lépést tett a továbbjutás felé

Foci vb 2026
16 perce

Dembélé főszereplésével a franciák simán nyerték a csoportrangadót a norvégok ellen

Foci vb 2026
21 perce

Zárás az I-csoportban: Norvégia–Franciaország 1–4, Szenegál–Irak 5–0

Foci vb 2026
21 perce

Ismaila Sarr közben megdöntötte a szenegáli vb-rekordot

Foci vb 2026
32 perce

A Mercedest aggasztja a McLaren tempója az Osztrák Nagydíjon

F1
36 perce

A szenegáliak menetelése nagyon nem jó Skóciának

Foci vb 2026
41 perce

Javulnak Szenegál esélyei: két gyors gól, és már 3–0 az állás Irak ellen

Foci vb 2026
51 perce
Ezek is érdekelhetik