Jégkorong: már kaphatók a svéd-meccs jegyei

Vágólapra másolva!
2006.12.13. 13:57
Címkék
A mérkőzésig ugyan még jónéhányat kell aludni, máris kaphatók azonban a jegyek a 2007. március 29-én, 19.00 órai kezdettel a Papp László Budapest Sportarénában megrendezésre kerülő Magyarország-Svédország jégkorong-válogatott találkozóra.
Hazánkban most először mérkőzhet meg egymással a Divízió I-es hazai és az A-csoportos, olimpiai és világbajnok svéd jégkorong-válogatott.

Éppen egy hónapja, hogy befejeződött a remek hangulatú, teltházas Pannon Kupa, a Magyar Jégkorongs-szövetség máris a következő különleges válogatott esemény előkészítésén dolgozik.

Jövő év márciusában öt napig Budapesten edzőtáborozik az olimpiai és világbajnoki cím védője, a svéd nemzeti válogatott. Felkészülésük zárásaként a „háromkoronások” megmérkőznek Pat Cortina szövetségi kapitány együttesével.

„Büszkék vagyunk rá, hogy házigazdái lehetünk ennek a rég várt nívós mérkőzésnek, mely minden bizonnyal méltó ünnepi eseménye lesz a Magyar Jégkorong-szövetség 80. évordulójának” - mondta Studniczky Ferenc, az MJSZ elnöke.

Az MJSZ az IBUSZ-szal és a Ticketproval karöltve 2006. december 12-étől megkezdte a már 900 Ft-ért is kapható jegyek árusítását!
Legfrissebb hírek

Pályakerékpáros vb: Drijver Bertold 17. lett omniumban

Kerékpár
3 perce

Átéltünk pár forró helyzetet, de végül megmutatkozott a csapat karaktere – Tuboly a DAC győzelméről

Minden más foci
5 perce

Biztató játékkal kezdte Tekauer Gréta a World Darts Festivalt

Egyéb egyéni
29 perce

Tiago Goncalves bizonyítaná a liláknak, hogy megérte őt szerződtetni

Labdarúgó NB I
29 perce

Tekvandó-vb: az újonc Bailey Kelent afgán olimpikon búcsúztatta

Egyéb egyéni
55 perce

„Inkább meghalok állva, mint éljek térden csúszva” – interjú Horváth Ferenccel

Képes Sport
1 órája

Norris célja a győzelem; Hamiltonnak nincs vesztenivalója; Verstappen nem hisz a dobogóban Mexikóban

F1
1 órája

NBA: a Philadelphia szoros meccsen verte meg a Charlotte-ot

Amerikai sportok
1 órája
Ezek is érdekelhetik