Fábián Mihály játékvezető a 82. percben félbeszakította a ciprusi Anorthoszisz és a grúz Dila Gori mérkőzését a labdarúgó Európa-ligában, mivel a hazai csapat szurkolói botrányt okoztak.
Ciprusi beszámolók szerint a hazai szurkolók nem tudták elviselni, hogy a grúz csapat – amely az első mérkőzést hazai pályán 1–0-ra elveszítette – nem sokkal a befejezés előtt 3–0-ra vezet, és minden bizonnyal kiharcolja a továbbjutást.
Miután Fábián Mihály, a magyar játékvezető a 79. percben kiállította a hazai csapat egyik játékosát, a francia Vincent Labant, majd a grúzok megszerezték a harmadik gólt, a nézők előbb mindenféle tárgyat dobáltak be a pályára, majd kezdtek behatolni a játéktérre.
Ciprusi tudósítások szerint ez volt az Anorthoszisz 100. európai kupameccse, amely ünnepnek indult, ám valószínűleg a súlyos UEFA-büntetésről marad majd emlékezetes.
Legfrissebb hírek

A Vojvodina edzője bevonzotta a Ferencvárost
Európa-liga
2026.06.16. 18:55

Európa-liga: örül a Fradinak a Vojvodina magyar légiósa
Európa-liga
2026.06.16. 18:22
Ezek is érdekelhetik





