<b>Európa-liga: nem halasztják el az Újpest Steaua elleni meccsét</b>

MTI MTIMTI MTI
2009.07.23. 11:11
Címkék
Az eredeti időpontban, ma 19.45 órától megrendezik az Újpest FC–Steaua Bucuresti Európa Liga-selejtező labdarúgó-mérkőzést.
Ezt Tugomir Frajman, az európai sportági szövetség (UEFA) delegátusa jelentette be, miután délelőtt az újpesti technikai értekezleten meghallgatta a beszámolókat az éjszakai bombariadóval kapcsolatban.Az UEFA-küldött közölte: a román csapat vállalja a játékot, nem kért halasztást amiatt, hogy a játékosoknak több órán át az utcán kellett várakozniuk, amíg a rendőrség átvizsgálta a szállodájukat.

Az UEFA illetékese a nemzetközi mérkőzések előtt szokásos értekezleten arra volt kíváncsi, hogy mennyi időre voltak kénytelenek elhagyni szobáikat a román csapat játékosai. A Steaua illetékese a beszámolójában kitért arra, hogy a rendőrök először csak az ő szobáikat vizsgálták át, s később, a helyszínre érkező román konzul közbenjárására kutatták át az egész szállodát, a rendőrség képviselője viszont ezt cáfolta.
Legfrissebb hírek

Meglepetésre Alcaraz kiesett Miamiban a 3. fordulóban

Tenisz
16 perce

Ritkán látható, gólszegény meccsen nyert az Islanders, otthon botlott a Stars az NHL-ben

Amerikai sportok
28 perce

Arbeloa üzent az Atlético legyőzése után: Versenyben vagyunk!

Spanyol labdarúgás
39 perce

Pigniczki Fanni labdával hetedik lett Marbellán

Egyéb egyéni
1 órája

Kocsis Tamás: Dicsőség vagy halál

Kosárlabda
1 órája

Vívás: egyetlen tus hiányzott, Pásztor Flóra ötödik lett Limában

Egyéb egyéni
1 órája

NBA: újabb tripla dupla Jokicstól; tovább menetel a Knicks

Amerikai sportok
1 órája

Edzője megerősítette, sérülés miatt cserélte le Varga Barnabást

Légiósok
2 órája
Ezek is érdekelhetik