Csupasport: éremeséllyel vágnak neki a testépítő és fitnesz Eb-nek a mieink

N. ZS.N. ZS.
Vágólapra másolva!
2022.05.05. 20:49
Veretes, harminchét sportolóból álló magyar delegáció utazik a hétvégén Santa Susannában sorra kerülő kontinenstornára, amelyen a mieink közül többen is dobogóra léphetnek.

A tavaly tavasszal rendezett junior és felnőtt Európa-bajnokságról mindössze egyetlen éremmel tértek haza testépítőink és fitneszversenyzőink: Balogh Eszter harmadik lett a juniorok mezőnyében a 163 centiméter alatti akrobatikus fitnesz kategóriában.

„Csakis jót – vágta rá Huber István, a Magyar Testépítő- és Fitneszszövetség elnöke. – Az Emberi Erőforrások Minisztériumának köszönhetően 37 fős kerettel utazunk a kontinenstornára. Számításaim szerint közülük tizenketten döntőbe jutnak, hatan pedig valamilyen érmet szereznek. Persze nem lesz könnyű dolgunk az ezer fős mezőnyben, de mellettünk szólhat, hogy nagyon jól felkészültünk a versenyre.”

A pontosabb esélylatolgatásról, és a magyar válogatott keretéről a csupasport.hu oldalán lehet többet olvasni.

Legfrissebb hírek

Siklósi Gergely: Nagyon akartam az aranyat; Lamin Colley duplája három pontot hozott a Puskásnak

E-újság
2025.07.27. 23:40

A végjátékban dőlt el, férfi vízilabda-válogatottunk is ezüstérmes; Különleges meccs vár Kecskés Ákosra Újpesten az NB I nyitányán

E-újság
2025.07.25. 00:00

Fel az aranycsatákra!; Muhari Eszter nyolc közé kerülne a párbajtőrözők csapatával

E-újság
2025.07.22. 23:09

Révész Attila: Az első hatba kerülés a cél a Kisvárdánál; Windecker József: Ha küzdünk, Kolozsváron is lehet keresnivalónk

E-újság
2025.07.16. 23:34

Sándor Tamás: A tulajdonosok nem tudják, ki vagyok; német győzelem a Magyar Derbyn

E-újság
2025.07.06. 23:40

Gyászol a sportvilág: elhunyt Diogo Jota; Hajszálon múlt, de keleti fölény lesz az NB I-ben

E-újság
2025.07.03. 23:10

Marco Rossinak mindenkire szüksége lesz; Csikós Zsóka: Még fel kell dolgoznom, hogy három aranyat nyertem

E-újság
2025.06.25. 00:58

Damir Krznar: Harcosokat akarok látni a pályán; Boczkó Gábor szerint a jó vb-szerepléshez rendet kell rakni a fejekben

E-újság
2025.06.21. 00:02
Ezek is érdekelhetik