Csupasport: első maratonijára készül – a thai boksznak hála

V. SZ.V. SZ.
2022.01.02. 18:04
null
Szabó Emese első maratonijára készül
Az erdélyi Szabó Emese 13 évesen költözött Magyaralmásra. Fontos számára a sport, fut, kettlebell- és saját testsúlyos edzésekre jár, legújabb szenvedélye a thai boksz.

 

Szabó Emese minél előbb le szeretné futni a maratoni távot, eddig harminc kilométer volt a legtöbb, amit lefutott. A futás mellett hét éve kettlebell- és saját testsúlyos edzéseket is végez, sokat fekvőtámaszozik, húzódzkodik, fontos számára, hogy az edzések alkalmával minden testrészt megmozgasson. Újabban pedig thai boksz tréningekre jár.

„A legújabb szenvedélyem a thai boksz. Másfél éve űzöm, és egy új világ tárult elém, mindenemre jótékony hatással van, a gondolkodásomra, a testemre, frissen tart és motivál” – mondta a Csupasportnak, ahol a teljes cikk mellett újra elolvashatják egyik legnépszerűbb 2021-es cikkünket Horn Zsanettről, aki amellett, hogy az esztergomi kórház koronavírusos betegeket kezelő intenzív osztályán dolgozik, ultrafutóként is elkötelezett, Maráz Zsuzsanna tanítványaként megnyerte a 100 kilométeres bajnokságot.

Legfrissebb hírek

14 országból 150 induló vett részt a Banked Bakony snowboardversenyen

Csupasport
21 órája

Szoboszlai Dominik visszatér; Mátéfi Eszter 60, Szalai György 75 éves

E-újság
2026.02.13. 23:50

Rengeteget futott a verseny előtt, nem volt friss, mégis simán nyert

Csupasport
2026.02.13. 17:41

Marco Rossi: Ebben a négyesben egy könnyű meccsünk sem lesz; Bódog Tamás: Kis túlzással jobban örültem a labdaszerzésnek, mint a gólnak

E-újság
2026.02.12. 23:45

Február végén rendezik meg a Rejtett Kincsek Túráit

Csupasport
2026.02.11. 18:03

Jól kezdődött a szezonja, megdöntené maratoni egyéni csúcsát

Csupasport
2026.02.07. 19:44

Női pólósainknak a világbajnokon át vezet az út az Eb-döntőbe; Tóth Zita a 20 közé kerülhet

E-újság
2026.02.02. 23:35

A Ferencváros a forduló nyertese; Varga Barnabás majdnem hős lett az AEK-ben

E-újság
2026.02.01. 23:24
Ezek is érdekelhetik