Olimpia: további 15 évig az Omega felel az időmérésért
További három ötkarikás ciklusra, 2032-ig szerződést hosszabbított az Omegával a Nemzetközi Olimpiai Bizottság (NOB).
Ennek értelmében az Omega marad a nyári ötkarikás játékok hivatalos időmérője a 2020 után következő három olimpián is, ráadásul éppen a harmadikon lesz száz éve annak, hogy a svájci cég bemutatkozott az 1932-es Los Angeles-i versenyeken.
A hétfői megállapodást követően Thomas Bach NOB-elnök elmondta: számos lehetséges partner érdeklődött, de a szervezet kizárólag az Omegával képzelte el a jövőt.
Legfrissebb hírek

A NOB 2029-ben döntene a 2036-os játékok helyszínéről
Egyéb egyéni
2026.06.22. 18:03

Köln megerősítette olimpiarendezési tervét
Egyéb egyéni
2026.06.20. 17:09

Népsport: hol volt még Budapest és a szuezi válság?
Népsport
2026.06.17. 14:23
Ezek is érdekelhetik





