Teke-vk: Sáfrány Anita bronzéremmel tér haza

MTI MTIMTI MTI
2017.02.13. 11:54
Sáfrány Anita jóvoltából egy bronzéremmel zárta a tekézők hétvégi világkupáját a magyar csapat.

A Nemzeti Versenysport Szövetség sajtószolgálatának tájékoztatása szerint a világbajnok magyar versenyző a németországi Straubingban rendezett vk-n előbb a francia Stéphanie Rauscher-t, majd a szlovén Brigita Strelecet győzte le.

Az elődöntőben aztán nagy csatában kikapott a későbbi győztes cseh Hana Wiedermannovától.

A férfiaknál Kiss Norbert és Karsai László a negyeddöntőig jutott.

Legfrissebb hírek

Teke-vb: világcsúccsal világbajnok a magyar páros

Egyéb egyéni
2026.06.01. 16:36

Kijelölték az egyéni teke-vb-re utazó tizenkét fős magyar keretet

Egyéb egyéni
2026.05.22. 09:59

Négy érmet szereztek a magyar tekések a nemzetközi porondon

Egyéb egyéni
2025.10.19. 17:10

Sorsoltak a jövő évi, székesfehérvári teke-világbajnokságra

Egyéb egyéni
2024.12.16. 19:12

Harmadik helyen áll a Szegedi TE a zalaegerszegi tekecsapat-világkupán

Egyéb egyéni
2024.10.16. 11:25

Teke-vb: Zapletán Zsombor ezüstérmes

Egyéb egyéni
2024.05.31. 10:04

Ismét a Szeged a férfi bajnok, a nőknél a Győr nyerte a tekézők Magyar Kupáját

Egyéb egyéni
2024.04.10. 10:31

Teke: emléktáblát állított az FTC a kilencszeres világbajnok Csányi Béla tiszteletére

Egyéb egyéni
2023.10.31. 13:33
Ezek is érdekelhetik