Teke-vk: Sáfrány Anita bronzéremmel tér haza
Sáfrány Anita jóvoltából egy bronzéremmel zárta a tekézők hétvégi világkupáját a magyar csapat.
A Nemzeti Versenysport Szövetség sajtószolgálatának tájékoztatása szerint a világbajnok magyar versenyző a németországi Straubingban rendezett vk-n előbb a francia Stéphanie Rauscher-t, majd a szlovén Brigita Strelecet győzte le.
Az elődöntőben aztán nagy csatában kikapott a későbbi győztes cseh Hana Wiedermannovától.
A férfiaknál Kiss Norbert és Karsai László a negyeddöntőig jutott.
Legfrissebb hírek

Teke-vb: világcsúccsal világbajnok a magyar páros
Egyéb egyéni
2026.06.01. 16:36

Teke-vb: Zapletán Zsombor ezüstérmes
Egyéb egyéni
2024.05.31. 10:04
Ezek is érdekelhetik






