Torna-vk: Dévai Boglárka ezüstérmes lett ugrásban
Remekelt Dévai Boglárka a tornászok eszéki világkupáján, szombaton ezüstérmet szerzett az ugrás fináléjában.
A magyar szövetség beszámolója szerint a verseny rossz előjelekkel indult a szombathelyi versenyző számára, a csütörtöki selejtezőben dupla csavaros ugrásában elesett, így épphogy bejutott nyolcadikként a döntőbe.
Edzője, Rácz Gábor elmondta, a bemelegítés jól sikerült és Dévai nagy izgalommal várta, hogy hibátlanul bemutassa mindkét ugrását, főleg a Jurcsenko duplacsavart. A tréner úgy értékelte versenyzője teljesítményét, hogy apróbb ellépések voltak, de a bemutatók nagyon jól sikerültek. A bíróktól kapott 14.088 ponttal Dévai Boglárka megszerezte első vk-érmét.
Legfrissebb hírek

Hétvégén rendezik az első Keleti Ágnes-emlékversenyt
Torna
2026.06.10. 12:56

Két magyar döntős Taskentben a torna Challenge-vk-n
Torna
2026.05.22. 21:52

Torna: Szilágyi Nikolett gerendán ezüstérmes lett Várnában
Torna
2026.05.10. 19:47

Torna: Bácskay Csenge inspirációs díjat kapott Amerikában
Torna
2026.05.08. 21:55
Ezek is érdekelhetik




