Asztalitenisz-vb: kijelölték a Kínába utazó magyar keretet
A Magyar Asztalitenisz-szövetség (MOATSZ) elnöksége kijelölte az április végén kezdődő egyéni világbajnokságra utazó válogatottat.
A MOATSZ honlapjának szerdai híre szerint a grémium egyhangú döntése értelmében Kosiba Dániel, Jakab János, Pattantyús Ádám és Lakatos Tamás, illetve Póta Georgina, Pergel Szandra és Madarász Dóra vehet részt a tornán. Az edzői csapatot Aranyosi Péter, Somosi Miklós és Téglás Péter alkotja.
A világbajnokságra április 26. és május 3. között kerül sor a kínai Szucsouban.
A vb kiírása értelmében a későbbiekben a nevezések még módosíthatók.
A világbajnokságra április 26. és május 3. között kerül sor a kínai Szucsouban.
A vb kiírása értelmében a későbbiekben a nevezések még módosíthatók.
Legfrissebb hírek

Asztalitenisz: András Csaba párosban is búcsúzott
Egyéb egyéni
2026.06.11. 16:23

Kóczián Éva 90 éves lett
Egyéb egyéni
2026.05.25. 13:45

Póta Georgina: A pingpong újra menő lehet, mint régen
Egyéb egyéni
2026.05.21. 14:45
Ezek is érdekelhetik




