A hétfő-keddi selejtezőtorna után kialakult a mezőny a decemberi asztalitenisz Top 12-bajnokságra, az ob utáni legfontosabb hazai egyéni versenyre.
A Marczibányi téri Ormai László Csarnokban rendezett tornán a férfiaknál Kosiba Dániel, Szudi Ádám és Ecseki Nándor, a nőknél Tóth Kata, Imre Leila és Iszajeva Petró Anna került a legjobbak közé.
A szövetség honlapja alapján a férfiaknál Pattantyús Ádám, Fazekas Péter, Lakatos Tamás, Nagy Krisztián, Jakab János, Simon Ferenc, Muskó Péter, Móricz Máté és Szita Márton, a nőknél Póta Georgina, Lovas Petra, Tóth Krisztina, Pergel Szandra, Ambrus Krisztina, Kertai Rita, Varga Tímea, Braun Éva és Madarász Dóra jogosult még részt venni a viadalon.
Az idei Top 12-bajnokságra december 12-13-án kerül sor, szintén a Marczibányi téren. Póta és Nagy a címvédő.
Legfrissebb hírek

Asztalitenisz: András Csaba párosban is búcsúzott
Egyéb egyéni
2026.06.11. 16:23

Kóczián Éva 90 éves lett
Egyéb egyéni
2026.05.25. 13:45
Ezek is érdekelhetik





