Asztalitenisz: nem kapott fizetést a kapitány, lemondott
A Nemzeti Sport információi szerint rendkívüli felmondással távozott a posztjáról Harczi Zsolt, a magyar férfi asztalitenisz-válogatott szövetségi kapitánya. Harczi Zsolt fél éve nem kapott fizetést, ezért döntött a távozás mellett.
Harczi Zsolt 2004 óta volt a magyar férfi asztalitenisz-válogatott szövetségi kapitánya, kedden azonban lemondott a pozíciójáról, mivel fél éve nem kapott fizetést.
Azt még egyelőre nem lehet tudni, hogy ki lesz Harczi utódja a nemzeti csapat élén.
Legfrissebb hírek

Asztalitenisz: András Csaba párosban is búcsúzott
Egyéb egyéni
2026.06.11. 16:23

Kóczián Éva 90 éves lett
Egyéb egyéni
2026.05.25. 13:45
Ezek is érdekelhetik





