Nincs már magyar versenyben a párizsi asztalitenisz-vb-n, miután Póta Georgina és Tóth Krisztina a női párosok nyolcaddöntőjében 4:3-ra kikapott a japán Fudzsi Hiroko, Vakamija Miszako duótól.
A mieink az első szettet megnyerték, majd 3:2-re vezettek a hatodik helyen kiemelt japánok ellen, ám nem sikerült borítaniuk a papírformát.
ASZTALITENISZ-VB, PÁRIZS
NŐI PÁROS, NYOLCADDÖNTŐ
Fudzsi Hiroko, Vakamija Miszako (japán)–Póta Georgina, Tóth Krisztina 4:3 (–7, 11, 4, –11, –3, 9, 5)
Legfrissebb hírek

Asztalitenisz: András Csaba párosban is búcsúzott
Egyéb egyéni
2026.06.11. 16:23

Kóczián Éva 90 éves lett
Egyéb egyéni
2026.05.25. 13:45

Póta Georgina: A pingpong újra menő lehet, mint régen
Egyéb egyéni
2026.05.21. 14:45
Ezek is érdekelhetik




