MOB: Szabó Bencét választották a bizottság új sportigazgatójának

2011.03.01. 13:03
Címkék
A Magyar Olimpiai Bizottság a hivatalos honlapján jelentette be, hogy Szabó Bencét választották meg a szervezet új sportigazgatójának.

„A MOB-irodára új, az államtól átvett feladatok várnak, amelyeket a legnagyobb pontossággal, a határidők betartásával, lelkiismeretes munkával, legjobb tudásunk szerint kell ellátnunk" – mondta Borkai Zsolt, a MOB elnöke, aki arról is tájékoztatott, hogy a jelenlegi munkatársi gárdát megerősítik.

A kétszeres olimpiai bajnok kardozó Szabó Bence korábban az UTE ügyvezető elnöke, majd a kardvívók, később pedig a három fegyvernem szövetségi kapitánya volt.

Legfrissebb hírek

Nem delegál MOB-tagot a Sportjus Magyar Sportjogász Társaság

Egyéb egyéni
2026.06.20. 16:46

Fábián László: Az Olimpia Napján a napi mozgásé a főszerep

Egyéb egyéni
2026.06.20. 14:49

A MOB alapszabály-módosítást kezdeményez a Szilágyi Zoltán-ügy kapcsán

Egyéb egyéni
2026.06.19. 15:57

Gyulay Zsolt: Közép-Európa sporttörténelmi lehetőség előtt áll

Egyéb egyéni
2026.06.13. 18:44

Optimista tekvandósok, a birkózók 5–7 olimpiai kvótát remélnek

Egyéb egyéni
2026.05.21. 17:58

A MOB és a főváros is elkötelezett az olimpiarendezés mellett

Egyéb egyéni
2026.05.16. 14:22

A Magyar Sport Napját ünnepelte a MOB

Egyéb egyéni
2026.05.06. 17:01

Rangos francia kitüntetést kapott Gyulay Zsolt

Egyéb egyéni
2026.04.22. 11:04
Ezek is érdekelhetik