Vívó Eb: Imre Géza szerint a régi taktikával szereztek aranyat

MTI MTIMTI MTI
2009.07.19. 19:15
Címkék
Mint beszámoltunk róla, a magyar férfi párbajtőrcsapat aranyérmet nyert a vívó Európa-bajnokságon. Imre Géza szerint a régi taktika és a fegyelmezett vívás hozott sikert.
„Részben új csapattal, de a régi taktikával sikerült győznünk; fegyelmezetten tudtunk vívni, ennek lett az eredménye az aranyérem megszerzése – mondta az MTI érdeklődésére Imre Géza. – Arra kellett figyelni, hogy csak a biztos tusokat vállaljuk be, és képesek legyünk leállni a megfelelő pillanatban. Az olaszok elleni mérkőzés vége egy kicsit szorosra sikerült, lejárt az idő, de a hirtelen halálban Boceknek sikerült tust adnia. A svájciakkal szemben nagyobb volt a különbség a végén, de azt a helyzetet sem egyszerű megoldani, mert vesztett állásnál az ellenfél folyamatosan jön, és gyakran nehéz megőrizni az előnyt.”
Legfrissebb hírek

Pépé duplázott, Elefántcsontpart már kettővel vezet

Foci vb 2026
15 perce

Már megy a második félidő az E-csoportban

Foci vb 2026
28 perce

Francia Alpok 2030: a síalpinizmus marad a programban

Téli olimpia 2026
40 perce

Félidőben 1–1-re áll Németország és Ecuador, Elefántcsontpart vezet

Foci vb 2026
51 perce

A PSG után a Sunderland adja a legtöbb, gólszerző játékost

Foci vb 2026
54 perce

Díjugrató vk: brazil győzelem a nagydíjra minősítő Big Touron a Nemzeti Lovardában

Egyéb egyéni
1 órája

Pépé duplázott – vb-gólok videón

Foci vb 2026
1 órája

NB II: soroksári távozók, BVSC-érkező; nem feleltek meg a diósgyőri próbajátékosok

Labdarúgó NB II
1 órája
Ezek is érdekelhetik