Atlétika: egy év múlva veterán Európa-bajnokság Nyíregyházán

MTI MTIMTI MTI
2009.07.15. 16:36
Címkék
Egy év múlva, 2010. július 15-én kezdődik meg Nyíregyházán a veterán atlétikai Európa-bajnokság, s ennek alkalmából szerdán ünnepélyesen elindították a visszaszámláló órát a városi Állatparkban.
A sajtótájékoztatóval egybekötött eseményen Csabai Lászlóné polgármester elmondta, hogy Nyíregyházán már nagyon készülnek a várhatóan több ezer sportolót vonzó eseményre. Az is kiderült, hogy heteken belül megkezdik a Városi Stadion pályájának felújítását, melynek során új rekortánborítást kap a futópálya, az öltözőket is felújítják, illetve a lelátó azon részét, ahol még nincs, ülőhelyekkel látják el. A viadal házigazdái a sajtóeseményen átadták a rajtszámokat az első nevezetteknek, Németh Lajos meteorológusnak, Ugyan Anitának, a Mount Everest első magyar női meghódítójának, Vicsek Ferenc televíziós műsorvezetőnek és Havas Juditnak, az MTV Telesport főszerkesztő-helyettesének. Az 1-est az Eb kabalaállata, a nyíregyházi Állatpark Fehértigrise kapta meg.
Legfrissebb hírek

Elkezdődött az E-csoport utolsó fordulója

Foci vb 2026
7 perce

FIFA: az U15-ös vb-n térhetnének vissza az oroszok

Minden más foci
8 perce

Vb 2026: Ecuador–Németország 0–1

Foci vb 2026
16 perce

Vb 2026: Curacao–Elefántcsontpart 0–0

Foci vb 2026
23 perce

Az 1998-as, horvátok elleni negyeddöntő óta nem volt ilyen idős kezdőcsapata a németeknek vb-n

Foci vb 2026
24 perce

Luka Doncic Rómába költöztette élvonalbeli kosárlabdacsapatát

Kosárlabda
33 perce

Elárverezik Diego Maradona „kezezős” labdáját

Foci vb 2026
41 perce

Mourinho poénkodik: Azt akarom, hogy a Real Madrid játékosai veszítsenek!

Foci vb 2026
45 perce
Ezek is érdekelhetik