A harmadik helyen végzett a magyar csapat a férfi párbajtőrözők stockholmi Világkupa-versenyén.
A Boczkó Gábor, Imre Géza, Kulcsár Krisztián, Kovács Iván összeállítású együttes a 26 válogatottat felvonultató mezőnyben – a viadal honlapja alapján – a hiányos 32-es táblán nem vívott, majd a norvégok (45–32) és az ukránok (43–32) elleni győzelemmel bejutott az elődöntőbe, ahol az orosz alakulattal találkozott.A fináléba kerülés nem jött össze, 42–37-re az ellenfél nyert, a bronzcsatában azonban Boczkóék 31–27-re jobbnak bizonyultak a dél-koreaiaknál.A magyarok ebben a szakágban már korábban biztosították olimpiai részvételüket.
Legfrissebb hírek

Népsport: hol volt még Budapest és a szuezi válság?
Népsport
2026.06.17. 14:23

Vívó Eb: nincs magyar a négy között az első napon
Egyéb egyéni
2026.06.16. 19:27

Nagy Dávid: Hátradőlni nem szabad!
Egyéb egyéni
2026.04.22. 10:26
Ezek is érdekelhetik




