Férfi párbajtőr Vk: bronzérmes a magyar csapat Stockholmban

2008.03.09. 21:37
A harmadik helyen végzett a magyar csapat a férfi párbajtőrözők stockholmi Világkupa-versenyén.
A Boczkó Gábor, Imre Géza, Kulcsár Krisztián, Kovács Iván összeállítású együttes a 26 válogatottat felvonultató mezőnyben – a viadal honlapja alapján – a hiányos 32-es táblán nem vívott, majd a norvégok (45–32) és az ukránok (43–32) elleni győzelemmel bejutott az elődöntőbe, ahol az orosz alakulattal találkozott.A fináléba kerülés nem jött össze, 42–37-re az ellenfél nyert, a bronzcsatában azonban Boczkóék 31–27-re jobbnak bizonyultak a dél-koreaiaknál.A magyarok ebben a szakágban már korábban biztosították olimpiai részvételüket.
Legfrissebb hírek

Népsport: hol volt még Budapest és a szuezi válság?

Népsport
2026.06.17. 14:23

Vívó Eb: nincs magyar a négy között az első napon

Egyéb egyéni
2026.06.16. 19:27

Vívó-vk: bronzérmes a magyar női párbajtőrcsapat Saint-Maurban

Egyéb egyéni
2026.05.24. 16:47

Öt magyar a 64 között a férfi párbajtőrözők berni vk-viadalán

Egyéb egyéni
2026.05.22. 19:46

Vívás: Muhari Eszter ezüstérmes a kolumbiai Grand Prix-versenyen

Egyéb egyéni
2026.05.11. 06:50

Vívás: négy magyar a férfi párbajtőrözők kolumbiai GP-viadalának főtábláján

Egyéb egyéni
2026.05.09. 07:32

Nagy Dávid: Hátradőlni nem szabad!

Egyéb egyéni
2026.04.22. 10:26

Vívás: három magyar a 64 között a női párbajtőrözők asztanai vk-versenyén

Egyéb egyéni
2026.03.27. 14:10
Ezek is érdekelhetik