Bajnokok Ligája: Leonardo szerint Zürichben leblokkolt a csapata

2009.12.09. 01:08
Címkék
Az AC Milan másodszorra is megszenvedett a Zürichhel a Bajnokok Ligája C-csoportjában. A piros-feketék a hazai vereség után (0–1) szerda este csak 1–1-es döntetlent játszottak a svájciakkal, ám a csapat így is továbbjutott, mivel a Real Madrid győzött Marseille-ben. Leonardo, a milánóiak edzője a találkozó után arra hívta fel a figyelmet, hogy mennyi nehézséggel kellett megküzdenie együttesének.


„Nehéz összecsapáson vagyunk túl, mert volt néhány játékosom, aki nem százszázalékos állapotban vállalta a mérkőzést. Ronaldinho nem volt teljesen egészséges, Thiago Silvát hamar le kellett cserélni, Ambrosini lázas volt” – beszélt a nehézségekről a mérkőzés után a brazil szakvezető.

„Meg aztán ellenfelünk teljesen felszabadultan játszhatott, mert nem volt vesztenivalója, és senki sem kérte volna számon rajta, ha rosszul játszik. Ráadásul a svájciak a San Siróban is megleckéztettek bennünket, ezért a találkozó elején leblokkolt a csapatom” – mondta Leonardo, aki hozzátette, ha győznek, a Real Madrid sikere miatt akkor is a második helyen végeztek volna.
„Nehéz összecsapáson vagyunk túl, mert volt néhány játékosom, aki nem százszázalékos állapotban vállalta a mérkőzést. Ronaldinho nem volt teljesen egészséges, Thiago Silvát hamar le kellett cserélni, Ambrosini lázas volt” – beszélt a nehézségekről a mérkőzés után a brazil szakvezető.

„Meg aztán ellenfelünk teljesen felszabadultan játszhatott, mert nem volt vesztenivalója, és senki sem kérte volna számon rajta, ha rosszul játszik. Ráadásul a svájciak a San Siróban is megleckéztettek bennünket, ezért a találkozó elején leblokkolt a csapatom” – mondta Leonardo, aki hozzátette, ha győznek, a Real Madrid sikere miatt akkor is a második helyen végeztek volna.

A találkozóról itt olvashatja összefoglalónkat.

Legfrissebb hírek

Ibrahimovicnál egyértelmű, ki a vb fő esélyese

Foci vb 2026
2 perce

„Különleges érzés” – a meccs legjobbjának megválasztott Mahrez az első vb-góljáról

Foci vb 2026
5 perce

Mindkét kapitány örül, hogy nem 0–0, hanem 3–3 lett az algériai–osztrák csata

Foci vb 2026
23 perce

Vb 2026: Afrika a nagy nyertese, Ázsia a legnagyobb vesztese a 48 csapatos csoportkörnek

Foci vb 2026
27 perce

A Honvéd villogott a hibátlan FTC mellett – vízilabda-idényértékelő

Vízilabda
41 perce

Asztalitenisz: András Csaba bravúros győzelem után főtáblás az amerikai Grand Smash-en

Egyéb egyéni
54 perce

Pongó Máté: Vissza kell hoznunk a szurkolókat az egerszegi csarnokba!

Kosárlabda
1 órája

„Eladtuk a tevénket ezekért a jegyekért”

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik