Arsenal: Aubameyang megtrollkodta Özil új frizuráját – kép

H. D.H. D.
Vágólapra másolva!
2019.07.17. 16:49
Mesut Özil új, meglehetősen extrém frizurát mutatott be egy elveszített fogadás miatt, csapattársa, Pierre-Emerick Aubameyang pedig nem bírta ki, hogy ne trollkodja meg az Arsenal német középpályásának új hajviseletét.

Mesut Özil állítólag Alexandre Lacazette-tel kötött fogadást, s mivel veszített a crossbar challenge-ben (ebben a játékban különböző távolságokról kell eltalálni a keresztlécet), fodrászhoz kellett mennie egy meglehetősen extrém frizuráért. Ez pedig annyira jól sikerült, hogy Pierre-Emerick Aubameyang rögtön kihasználta a lehetőséget egy kis trollkodásra.Mesut Özil állítólag Alexandre Lacazette-tel kötött fogadást, s mivel veszített a crossbar challenge-ben (ebben a játékban különböző távolságokról kell eltalálni a keresztlécet), fodrászhoz kellett mennie egy meglehetősen extrém frizuráért. Ez pedig annyira jól sikerült, hogy Pierre-Emerick Aubameyang rögtön kihasználta a lehetőséget egy kis trollkodásra.

„Most már tudom, hogyan nyerték meg…” – utalt ezzel Aubameyang arra, hogy a nemrég világbajnoki címet szerzett amerikai női labdarúgó-válogatott egyik legjobbja, a gólkirályi címet és a torna legjobbjának járó díjat is besöprő Megan Rapinoe nagyon hasonlít az „új” Özilre.

A gaboni csatár a két kép mellett – minden bizonnyal kissé ironikusan – azt is megjegyezte, hogy ez Özil eddigi legjobban sikerült frizurája.

Aubameyang szerint Özil nagyon hasonlít Rapinoe-ra (Fotó: Instgram)
Aubameyang szerint Özil nagyon hasonlít Rapinoe-ra (Fotó: Instgram)
Legfrissebb hírek

Korábbi Manchester United-játékos lett az Arsenal másodedzője – hivatalos

Angol labdarúgás
15 órája

Gyökeres mindenben megegyezett az Arsenallal – sajtóhír

Angol labdarúgás
2025.07.06. 15:43

Bejelentette a spanyol középpályás érkezését az Arsenal – hivatalos

Angol labdarúgás
2025.07.06. 14:14

Gyökeres változás a fine art helyett: ez lesz az Arsenal éve?

Angol labdarúgás
2025.07.03. 17:45

Rijád? Dzsidda? Dehogy! Egy még nem létező szaúdi város csapatához igazolt Alexandre Lacazette

Minden más foci
2025.07.02. 10:06

Kepa Arrizabalaga az Arsenalhoz szerződött – hivatalos

Angol labdarúgás
2025.07.01. 16:27

A pontrúgásokért felelős Keith Andrews lett a Brentford vezetőedzője – hivatalos

Angol labdarúgás
2025.06.27. 18:02

„Gyógyulj meg, apu!" – megműtötték David Beckhamet

Angol labdarúgás
2025.06.27. 14:35
Ezek is érdekelhetik