PL: a francia cselgép Szaúd-Arábiában folytatja – hivatalos

Vágólapra másolva!
2023.07.30. 17:54
null
Saint-Maximin is Szaúd-Arábiában folytatja (Fotó: Getty Images)
Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Newcastle United hivatalos Twitter-oldalán jelentette be, hogy Allan Saint-Maximin a szaúdi Al-Ahliban folytatja pályafutását.

 

„Allan Saint-Maximin az Al-Ahliba igazolt. Köszönünk mindent, és a legjobbakat kívánjuk neked a jövőben” – írta a Newcastle a hivatalos Twitter-oldalán.

A labdazsonglőr szélső 2019-ben a Nice-től szerződött Newcastle-be. A „szarkáknál” 124 tétmérkőzésen 13-szor volt eredményes, 21-szer előkészítőként jeleskedett.

Bár igazi közönségkedvencnek számított a cselgép, Eddie Howe kezdőcsapatába már a legutóbbi idényben sem tudta beverekedni magát.

A Newcastle nem közölte, mennyiért állt tovább Sainz-Maximin, de angol sajtóhírek szerint nagyjából 30 millió eurót fizetett az Al-Ahli a francia játékosért.

A 26 esztendős futballista Roberto Firmino és Rijad Mahrez mellett rúghatja a bőrt Szaúd-Arábiában. Az Al-Ahli korábban Édouard Mendyt is megszerezte.

 


 

Legfrissebb hírek

A BBC-nél is Szoboszlaié lett az előző hónap legszebb gólja a Premier League-ben

Angol labdarúgás
8 órája

Guardiola: Még nem vagyunk készen, de lépésről lépésre haladunk

Angol labdarúgás
9 órája

Arne Slot elmondta, miért cserélte le Kerkez Milost

Angol labdarúgás
19 órája

Haaland duplázott, a City magabiztos győzelmet aratott a United felett

Angol labdarúgás
21 órája

Szalah 95. percben lőtt tizenegyesgóljával maradt százszázalékos a Liverpool

Angol labdarúgás
23 órája

Szaúd-Arábia megelőzte a Premier League-et!

Minden más foci
Tegnap, 11:31

A ráadásban jött a csattanó, egy pontot otthon tartott a Brentford a Chelsea ellen

Angol labdarúgás
2025.09.13. 23:05

A Tottenham szünet után döntötte el a londoni rangadót

Angol labdarúgás
2025.09.13. 20:26
Ezek is érdekelhetik