Cardiff: Gyepes nem bánta meg, hogy piros lapot érően szabálytalankodott

Vágólapra másolva!
2010.04.01. 12:46
Címkék
Gyepes Gábor piros lapot kapott a Cardiff City legutóbbi bajnokiján, és a magyar védő úgy nyilatkozott, nem bánta meg a szándékos szabálytalanságot, mivel így nyerni tudott csapata.

„Tudtam, hogy meg kell állítanom a játékost a tizenhatoson kívül, máskülönben még rosszabb lett volna a helyzet: tizenegyest kaptunk volna, én meg kiállítást. Így azonban a szabadrúgásból nem lett semmi. Szándékosan szabálytalankodtam. Nem gondoltam a következő, Swansea elleni rangadóra, csak az érdekelt, hogy megszerezzük a három pontot, és ez sikerült is" – mondta Gyepes.

„Játék közben senki sem gondol a következő meccsre, és nekem meg kellett ezt tennem a csapatért. Nem volt más választásom, meg kellett állítanom az ellenfél játékosát. A találkozó után tudtam, hogy jól döntöttem, mert nyertünk" – tette hozzá a magyar védő, aki elmondta, az is közrejátszott a történtekben, hogy nem volt teljesen egészséges.

Legfrissebb hírek

Sok gyakorlás, munka kellett a sikerekhez – Szabó Ottó 70 éves

Labdarúgó NB I
13 perce

NHL: a címvédő Florida idegenben öt gólt vágott a Tampának

Amerikai sportok
20 perce

Van Duijvenbode 111-es átlaggal nyerte meg döntő szettjét a darts-vb-n

Egyéb egyéni
7 órája

Buszsofőrök az NB I-es csapatoknál; Bárány Donátra az FTC után államvizsga vár

E-újság
7 órája

Keddi sportműsor: Katarban átadják a FIFA 2025-ös díjait

Minden más foci
7 órája

Számmisztika helyett lelkiismeret – Mohai Dominik jegyzete

Labdarúgó NB I
7 órája

A pince magányában – Kő András publicisztikája

Vízilabda
7 órája

Nyolc gól az Old Traffordon: pazar meccset látott, de nem örülhetett győzelemnek a MU-tábor

Angol labdarúgás
7 órája
Ezek is érdekelhetik