Női vízilabda: elfogadták az Eger óvását a dunaújvárosi meccs kapcsán

Vágólapra másolva!
2011.03.03. 09:17
Címkék
A Magyar Vízilabda-szövetség versenybíró bizottsága első fokon elfogadta a műhibára hivatkozó Eger óvását, és elrendelte a Dunaújváros–Eger középszakaszbeli bajnoki találkozó újrajátszását.

Mint ismeretes, a február 19-én lejátszott Dunaújváros–Eger (10–9) találkozó második negyedében az egri Bene Kingának vérzett a feje, emiatt lecserélték, és amikor a vérzés elállta után a negyedik negyedben újra játékra jelentkezett, a játékvezetők – az ellenőrre hivatkozva – nem engedték vissza a vízbe. Mint ismeretes, a február 19-én lejátszott Dunaújváros–Eger (10–9) találkozó második negyedében az egri Bene Kingának vérzett a feje, emiatt lecserélték, és amikor a vérzés elállta után a negyedik negyedben újra játékra jelentkezett, a játékvezetők – az ellenőrre hivatkozva – nem engedték vissza a vízbe.

Az egriek szerint műhiba történt, ezért fellebbeztek újrajátszásért. A Magyar Vízilabda-szövetség versenybírói bizottsága első fokon elfogadta a műhibára hivatkozó Eger óvását, és újrajátszást rendelt el. A Dunaújváros nem fellebbez az ítélet ellen.

Legfrissebb hírek

Az idény során már harmadszor lett a hónap legjobbja Szoboszlai Dominik a Liverpoolnál

Angol labdarúgás
4 perce

„Az én életembe egy bajnoki arany bőven beleférhet” – Hosszú Kávé Hollósy Andrással

Képes Sport
20 perce

Páratlanul izgalmas év végi hajrá az NB I-ben: négy csapat is esélyes arra, hogy őszi bajnok legyen!

Labdarúgó NB I
37 perce

El Salvadorban még inkább megtanulta, hogy tisztelni kell az óceánt

Csupasport
40 perce

Magyar és külföldi világsztárok részvételével a budapesti BL-döntő előtt is megrendezik a Legendák Tornáját

Bajnokok Ligája
1 órája

A Ferrari kitűzte az autóbemutatója időpontját

F1
1 órája

Kötöttfogásban a legjobbak között vagyunk

Birkózás
1 órája

Harmincnégy kínai doppingeset volt még 2024-ben

Egyéb egyéni
1 órája
Ezek is érdekelhetik