Női vízilabda ob I: a Szentes nyerte az elődöntő első meccsét

2008.04.12. 19:52
A Honvéd jól kezdte a mérkőzést, de a végén mégis a Szentes örülhetett az ob I elődöntőjének első találkozóján, a vendég szentesiek 12–10-re nyertek.

FLORIOL OB I, NŐK

ELŐDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
DOMINO HONVÉD PÓLÓ–HUNGERIT METALCOM SZENTES 10–12 (3–2, 2–4, 2–4, 3–2)
Köér utca, 50 néző. V: Székely Z., Madarasi A.
DOMINO: Horváth P. – Tóth I. 2, TAKÁCS O. 3, Tomaskovics 1, Györe, Tóth L. 1, KISTELEKI D. 3. Cs: Németh E., Kotsidou, Kling, Bódi. Vezetőedző: Györe Lajos
SZENTES: TÓTH A. – Ábel 2, SZREMKO 1, Dalmády P., GYŐRI 3, MAGANN 4, KOTOVA 2. Cs: Hevesi. Edző: dr. Tóth Gyula
gól – emberelőnyből: 9/2, ill. 9/5
ötméteresből: 1/1, ill. -
kipontozódott: Dalmády P. (16. p.), hevesi (24. p.)
sárga lap: Györe Lajos (24. p.), dr. Tóth Gyula (27. p.)
Mesetermérleg
Györe Lajos: – Gratulálok a Szentesnek, megérdemelten nyerték meg a mérkőzést.
dr. Tóth Gyula: – Korrekt, lelkes játékkal nyertünk, le a kalappal a lányok előtt, ennél szebb névnapi ajándékot nem kaphattam volna.

FLORIOL OB I, NŐK

ELŐDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
DOMINO HONVÉD PÓLÓ–HUNGERIT METALCOM SZENTES 10–12 (3–2, 2–4, 2–4, 3–2)
Köér utca, 50 néző. V: Székely Z., Madarasi A.
DOMINO: Horváth P. – Tóth I. 2, TAKÁCS O. 3, Tomaskovics 1, Györe, Tóth L. 1, KISTELEKI D. 3. Cs: Németh E., Kotsidou, Kling, Bódi. Vezetőedző: Györe Lajos
SZENTES: TÓTH A. – Ábel 2, SZREMKO 1, Dalmády P., GYŐRI 3, MAGANN 4, KOTOVA 2. Cs: Hevesi. Edző: dr. Tóth Gyula
gól – emberelőnyből: 9/2, ill. 9/5
ötméteresből: 1/1, ill. -
kipontozódott: Dalmády P. (16. p.), hevesi (24. p.)
sárga lap: Györe Lajos (24. p.), dr. Tóth Gyula (27. p.)
Mesetermérleg
Györe Lajos: – Gratulálok a Szentesnek, megérdemelten nyerték meg a mérkőzést.
dr. Tóth Gyula: – Korrekt, lelkes játékkal nyertünk, le a kalappal a lányok előtt, ennél szebb névnapi ajándékot nem kaphattam volna.
Legfrissebb hírek

Az FTC hozta a vártakat, de a BVSC meglepetést szerzett

Vízilabda
Tegnap, 12:05

Férfi vízi ob I: a Kaposvár és az UVSE győzelmével ért véget az alsóházi idény

Vízilabda
2026.06.05. 20:24

Megvédte címét a Fradi a női vízilabda ob I-ben

Vízilabda
2026.05.31. 18:17

Leimeter Dóra: Még nem nyújtottuk azt, amire igazán képesek vagyunk

Vízilabda
2026.05.31. 08:50

Férfi vízilabda ob I: otthon nyert a Debrecen és a Szentes az alsóházban

Vízilabda
2026.05.29. 20:05

Az UVSE lett a bronzérmes a női vízilabda ob I-ben

Vízilabda
2026.05.27. 21:27

Szorosabb második meccsen duplázta meg előnyét az FTC a BVSC ellen a női vízilabda ob I döntőjében

Vízilabda
2026.05.24. 17:09

Egy győzelemre a bronzéremtől az UVSE a női vízilabda ob I-ben

Vízilabda
2026.05.23. 15:33
Ezek is érdekelhetik