Bisztritsányi a legjobb

Vágólapra másolva!
2004.07.20. 23:17
Címkék
A magyar férfi ifjúsági válogatott (1987-es korosztály) Barcelonában járt a hét végén, ahol nívós nemzetközi tornán vett részt.
A Godova Gábor irányította együttes Olaszországot 5–1-re, Ausztráliát 7–6 győzte le, így az utolsó napon fináléba illő meccset játszott a spanyolokkal. A házigazdának elegendő volt a döntetlen a tornagyőzelemhez, miután jobb volt a gólkülönbsége, s a 4–4-es végeredmény azt jelentette, hogy a magyar gárda a második helyen végzett. "Értékelhetjük pozitívumként, hogy nem kaptunk ki a spanyoloktól, egyúttal figyelmeztető jel, hogy nem győztünk" – tömörítette véleményét Godova Gábor, aki újabb két, földrészbeli ellenfelet térképezhetett fel. Mint ismert, júniusban Vrutkyban Szerbia-Montenegrót, Horvátországot, Franciaországot, Szlovákiát és Szlovéniát előzték meg a magyar ifik, s akárcsak ott, Barcelonában is az UTE hálóőre, Bisztritsányi Dávid lett a viadal legjobb kapusa.
Legfrissebb hírek

Bruno Fernandes duplázott, az MU győzelemmel kezdte a Premier League felkészülési tornáját – videó

Angol labdarúgás
19 perce

Vizes vb: óriás-toronyugrásban született meg az első amerikai aranyérem

Vizes vb 2025
57 perce

„Rekordüzlet számunkra” – mégsem szerződik Londonba az angol válogatott középpályás

Angol labdarúgás
1 órája

EYOF: huszonhat érem, ezernyi szép emlék Szkopjéból

Utánpótlássport
1 órája

Robbie Keane dicsérte a magyar játékosokat, Ötvöst látta a Ferencváros legjobbjának

Labdarúgó NB I
1 órája

Agyhártyagyulladása után lehet Eb-győztes az aranylabdás Aitana Bonmatí

Minden más foci
1 órája

Gera a Kecskemétnél is többet veszíthet, ha a megfiatalított csapattal nem jön össze a feljutás – NB II-es felvezetés, 16. rész

Labdarúgó NB II
1 órája

A kapus nem csak a saját gólvonalán lehet hős

Népsport
2 órája
Ezek is érdekelhetik