Asztalitenisz: Tóth Krisztina online oktat a járvány ideje alatt

Vágólapra másolva!
2020.04.03. 13:38
Címkék
A hétszeres Európa-bajnok pingpongozó Tóth Krisztina heti rendszerességgel jelentkezik Youtube-csatornáján, amelyen edzésterveket és szakmai tanácsokat oszt meg a sportvezetőkkel, trénerekkel, játékosokkal.

Tóth Krisztin a kijárási tilalom alatt online tanít Fotó: Polyák Attila/Origo
Tóth Krisztin a kijárási tilalom alatt online tanít Fotó: Polyák Attila/Origo

Tóth Krisztina a kijárási tilalom alatt online tanít • Fotó: Polyák Attila/Origo

Tóth Krisztin a kijárási tilalom alatt online tanít Fotó: Polyák Attila/Origo
Tóth Krisztin a kijárási tilalom alatt online tanít Fotó: Polyák Attila/Origo

Tóth Krisztina a kijárási tilalom alatt online tanít  •  Fotó: Polyák Attila/Origo

A koronavírus-járvány miatt a sportélet megállt, az edzések és a versenyek szünetelnek, a játékosok kénytelenek otthon karban tartani magukat, készülni a mihamarabbi indulásra. Számos szakember igyekszik kihasználni hasznosan az időt, ezért amíg nem tarthat tréningeket, online programokkal, előadásokkal jelentkezik. Így tesz Tóth Krisztina klasszis asztaliteniszező is, aki jelenleg a bajor asztalitenisz-szövetség szakmai referense.

A világbajnoki bronzérmes pingpongozó március 27-én megtartotta első online kurzusát, amely során egy komplett edzést „mesélt el”, azaz tippeket adott a bemelegítéstől kezdve az asztalitenisz-gyakorlatokon át a nyújtásig mindenre vonatkozóan. Az egyes elemeket Káhn Szilvia vb-bronzérmes korábbi versenyző, lánya – szintén volt magyar válogatott – Hartbrich Leonie és a francia válogatott Can Akkuzu mutatTa be. Az előadás komoly nézettséget hozott, több, mint 1500-an követték az élő prezentációt a Youtube-on.

Tóth sorozatának második epizódját – a gyorsasági feladatokról és az erősítésről lesz szó – pénteken 18 órától tekinthetik meg az érdeklődők az alábbi linken: https://www.youtube.com/watch?v=UM-xDWkWlWU

További korosztályos hírekASZTALITENISZsportági aloldalunkon.

Legfrissebb hírek

Az Opta szerint az Arsenal, a Bayern, a City és a Liverpool a BL legfőbb favoritjai

Bajnokok Ligája
19 perce

Bajnokverés – elődöntőben Babosék a WTA-világbajnokságon!

Tenisz
34 perce

Budapesten ülésezett az EBU rádiós sportrészlege

Egyéb egyéni
1 órája

Jánosi Tamás jövő hétvégén térhet vissza a spanyol élvonalba

Kézilabda
1 órája

Daniele De Rossi vette át a Genoa irányítását – hivatalos

Olasz labdarúgás
1 órája

Preil Vivien tizedik a beach sprint vb első időfutamában

Egyéb egyéni
1 órája

Hetekre kidőlt a Real Madrid alapembere – hivatalos

Spanyol labdarúgás
2 órája

Dibusz: A Ludogorec ellen várható el leginkább, hogy győztesen hagyjuk el a pályát

Európa-liga
2 órája
Ezek is érdekelhetik