Tokiói Hősök: Meggyőződésem volt, hogy elgázoljuk a görögöket – Nagy Viktor
„Ez az én napom” – olvashattuk le Nagy Viktor szájáról az olimpiai bronzmeccs hajrájában. A világ- és Európa-bajnok kapus Spanyolország ellen az utolsó két negyedben gólt sem kapva, klasszis teljesítménnyel búcsúzott el a profi vízilabdázástól Tokióban – no meg a 9–5-ös győzelemnek is köszönhetően egy olimpiai bronzéremmel. Miért érezte úgy, hogy most jött el a búcsú pillanata? Mi lett az Eb-, vb- és olimpiai aranyról szóló gyerekkori fogadalommal? Mihez kezd a civil életben? A Tokiói Hősök harmadik epizódjában ezekről is mesél Nagy Viktor.
A Nemzeti Sport Online új sorozatában egy-egy portrébeszélgetéssel hozzuk közelebb olvasóinkhoz (ezúttal helyesebben: hallgatóinkhoz) a tokiói olimpián remekelő magyar sportolókat, megismerjük a sikerek hátterét és a sporteredmények mögött álló embert. A harmadik részben Nagy Viktoré a főszerep. A harmadik részben Nagy Viktoré a főszerep.
AZ EPIZÓD ELÉRHETŐ A SPOTIFY-ON (32 perc)
S RÖVIDEBB VERZIÓBAN A FACEBOOKON (11 perc)
| Tokiói Hősök: Szilágyi Áron függősége |
| Tokiói Hősök: Lőrincz Tamás utolsó dobása |
Legfrissebb hírek

A NOB 2029-ben döntene a 2036-os játékok helyszínéről
Egyéb egyéni
2026.06.22. 18:03

Köln megerősítette olimpiarendezési tervét
Egyéb egyéni
2026.06.20. 17:09

Népsport: hol volt még Budapest és a szuezi válság?
Népsport
2026.06.17. 14:23
Ezek is érdekelhetik





