Tenisz: Kuerten és Rios újra versenyez

MTI MTIMTI MTI
Vágólapra másolva!
2006.12.21. 20:58
Címkék
Két korábbi világelső, a brazil Gustavo Kuerten (képünkön) és a chilei Marcelo Rios újra teniszütőt ragad, és - a szervezők jóvoltából - szabadkártyával indul a január 29-én kezdődő, Vina del Mar-i ATP-viadalon Chilében.
"Két esztendeje döntős voltam ezen a versenyen és nagyszerűen éreztem magam" - nyilatkozta a Roland Garroson háromszor diadalmaskodó Kuerten, aki csípősérülése miatt idén mindössze öt alkalommal lépett pályára.

A "Gugának" becézett klasszis jelenleg az 1078. a világranglistán, ezért nem indulhat az év első Grand Slam-tornáján, az Australian Openen.

A "Chino" becenévre hallgató Rios 2004-ben, hátsérülése miatt akasztotta szögre az ütőt. A 30 éves kiválóság 1998-ban - összesen hat hétig - kétszer is vezette a világranglistát, és pályafutása során 18 tornagyőzelmet aratott, Grand Slam-tornán ugyanakkor nem sikerült nyernie: 1998-ban az Australian Open döntőjében a cseh Petr Korda győzte le.
Legfrissebb hírek

Redzic Damir a dunaszerdahelyi Mbappé

Minden más foci
1 perce

Ezt nagyon kevesen csinálták meg – Babos Csaba a WTA-vb-n döntős Babos Tímeáról

Tenisz
2 perce

Jensen szerint egy szakértő véleménye miatt maradhatott le egy igazolásról a Fradi

Kézilabda
35 perce

Férfi vízilabda KK: nyert és továbbjutott a Honvéd

Vízilabda
43 perce

Szoboszlaiék tönkretennék Guardiola ezredik meccsét

Angol labdarúgás
1 órája

Sportlövő-vb: egyik magyar páros sem lőhet az érmekért a légpuska vegyes csapatoknál

Egyéb egyéni
1 órája

Demjén Patrik a 200. NB I-es meccsére készül

Labdarúgó NB I
1 órája

Veronica Kristiansen szerint a mostani minden idők legjobb Győri ETO-ja

Kézilabda
2 órája
Ezek is érdekelhetik