Serena nyerte a testvérharcot

2002.06.08. 18:13
A testvérharc során nem kellett sajnálnunk a ,,kicsit”: Serena Williams magabiztosan győzte le nővérét, Venust a francia nyílt teniszbajnokságon. Az első helyen rangsorolt teniszezőnő tehetetlen volt húgával szemben, aki sokkal energikusabban és ötletesebben játszott a Roland Garros fináléjában. Serenáról – akinek az 1999-es US Open-győzelem után ez második Grand Slam-elsősége – a felülmúlt családtag is elismeréssel szólt: ,,Nagyon keményen játszott, én pedig képtelen voltam hozni a saját ütéseimet. Mégsem vagyok szomorú, sőt, büszke vagyok a párizsi torna bajnokára, elvégre a kupa a családban maradt.Roland Garros, női egyes, döntő: Serena Williams (amerikai)-Venus Williams (amerikai) 7:5, 6:3.