
Beckham egyelőre Londonban is csak padozik (Forrás: dailymail.co.uk)
David Beckham még nem lépett pályára a PSG színeiben, viszont így bőven jut rá ideje, hogy példás apukája legyen négy gyerekének. Már Harper Seven is barátkozik a labdával.
Miután Victoria és a család szeme fénye, a 19 hónapos Harper Seven visszatért a New York-i Divathéten tett látogatásukról, újra teljes lett a Beckham család. Így a papa, aki már biztos nagyon várja, hogy bemutatkozhasson új csapatában, a Paris Saint-Germainben, mind a négy csemetét kivihette egy nyugat-londoni parkba – ahol, természetesen, a labda volt a fő játékszer. Mindenkinek jutott, még a legkisebbnek is: Harper Seven is egy kis színes labdácskát kergetett nagy lelkesen.

















Legfrissebb hírek

Maradona a mennyben, majd a pokolban – vb-videók
Minden más foci
2026.06.25. 17:29
Ezek is érdekelhetik





