Balotelli sztriptízbárban készült Bogdánék ellen

Vágólapra másolva!
2012.03.03. 12:25
null
Balotelli és barátai a liverpooli X in the City klubból távoznak (Fotó: The Sun)
Címkék
Mario Balotelli, a Manchester City csatára újra hallatott magáról: a ligától kapott eltiltása után most klubjától számíthat retorzióra, miután a Bolton elleni bajnokira nem a legjobb felkészülési módot választotta.

Mario úgy gondolta, megint megpróbálja, hátha most több szerencséje lesz: a Chelsea elleni decemberi rangadóra is éjszakai kimaradással készült, és akkor már a 2. percben gólt rúgott – igaz, csapata végül 2–1-re kikapott a Stamford Bridge-en.

A szombati, Bolton Wanderers elleni találkozóra Mario újfent nem a klub házirendjében leírtak szerint készült: ahelyett, hogy a találkozó előtti utolsó 48 órát otthona csendes nyugalmában töltötte volna, a nyughatatlan olaszt csatár inkább átugrott a haverjaival Liverpoolba. Ahol meg sem álltak az X in the City nevű sztriptízbárig, ahonnan csak hajnali 2:45 órakor távoztak. Az eset azért kellemetlen, mert az egyaránt a válogatottól visszatérő Edin Dzeko és Sergio Agüero pihentetése okán Balo biztos kezdő lett volna (és lesz is...), másrészt éppen most tért vissza a Scott Parker megtaposásáért kapott négy mérkőzésre szóló eltiltásából.

Roberto Mancini, a City menedzsere persze, hogy ki van akadva – mondjuk, korántsem annyira, mint azt az angol lapok, például a Sun és a Daily Mail láttatni szeretnék. Az olasz főnök – és mindenki más is – tisztában van vele, hogy Mario különleges játékos, akit nem lehet holmi maradi szabályokkal gúzsba kötni. Ha neki ez kell, hogy formában legyen, akkor tegye. Nyilván kap majd valamilyen büntetést, de csodálkoznánk, ha pénzbüntetésen kívül más is lenne a listán. Az ugyanis feltétlenül Mario mellett szól, hogy, akárcsak legutóbb, most is többen megerősítették, hogy kedvenc botrányhősünk nem fogyasztott egy korty alkoholt sem. Ugyanis a teát szereti.

Legfrissebb hírek

Mérkőzéseket dönt el a Liverpoolban Szoboszlai Dominik; Borbély Balázs: A kupadöntő lehetne az évad csúcspontja

E-újság
4 órája

Pénteki sportműsor: FTC–DVTK, Vitek Dárius vb-döntőben birkózik

Minden más foci
4 órája

Nyilvános vergődés – Malonyai Péter publicisztikája

Tenisz
5 órája

Nem sikerült szépen a BL-visszatérés, Sallai Rolandék csúnya vereségbe szaladtak bele Németországban

Bajnokok Ligája
6 órája

Marcus Rashford duplájával a Barcelona nyert a Newcastle vendégeként

Bajnokok Ligája
6 órája

Korai kiállítás döntött, a Manchester City két góllal legyőzte a Napolit

Bajnokok Ligája
6 órája

A Magdeburg nyerte a Barca elleni csúcsrangadót a férfi kézilabda BL-ben

Kézilabda
6 órája

Ötgólos meccsen győzte le Romániát, előnnyel utazhat a visszavágóra a magyar futsalválogatott

Magyar válogatott
7 órája
Ezek is érdekelhetik