Adj nevet te a stadionnak! Nincs egy 20-as!

2012.02.15. 09:38
null
Az átnevezésre váró Twerton Park (Fotó: panoramio.com)
Címkék
Potom 50 fontra (valamivel több mint 17 ezer forintért) és egy kis szerencsére van szükség, hogy gyakorlatilag bármire átnevezze valaki az angol ötödosztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő Bath City pályáját.

 

Az „ajánlat” a 2012–2013-as szezonra érvényes a nyitó fordulótól a zárásig. A kiírás gyakorlatilag bárki számára elérhető, aki hajlandó ennyit szánni az ügyre, és elég szerencsésnek érzi magát.

A Bath City elnöke, Manda Rigby elmondása szerint az ötlet az volt, hogy 50 fontos nevezési díj mellett lehet névajánlatot tenni, a győztes pedig arra nevezi át, amire csak óhajtja.

Rigby reméli, hogy az akció országos szinten is eredményes lesz, és elmondása szerint azért vitték ilyen alacsonyra a limitet, hogy minél többen tudjanak próbálkozni. Az elnök is próbálkozott, de az általa választott nevet nem kívánta megosztani az újságírókkal.

Az akcióban részt vehet Bath City-szurkoló, vagy éppen rivális fanatikus is, de azért vannak névadási megkötések: nem lehet gyűlöletbeszéd, nyílt politikai üzenet, a klubot becsmérlő, vagy éppen más együttest biztató szöveg.

A győztes egyébiránt még négy tiszteletjegyet is kap a Forest Green Rovers elleni áprilisi mérkőzésre.

Jelentkezni névadásra erre a linkre kattintva lehet!

Legfrissebb hírek

Fordult a kocka az Újpestnél, a fiatalok hozzák a lendületet

Labdarúgó NB I
10 perce

NB II: a Vasas és a Videoton távozója is Soroksáron folytatja

Labdarúgó NB II
17 perce

Vitályos Viktor: Csehország legjobb klubjához szerződtem

Labdarúgó NB I
24 perce

A Detroit nyerte a keleti és a nyugati éllovas csatáját – videó

Amerikai sportok
44 perce

Csíkos Luca: Azért dolgozom, hogy minden nap jobb legyek a tegnapi énemnél

Kézilabda
1 órája

Sportpetíció: „Ha ezt elveszítjük, azt visszacsinálni már nem lehet” – Gergely István a sportfinanszírozásról

Egyéb egyéni
1 órája

Szép emlékekkel tér vissza Párizsba a Szeged a férfi kézi BL-ben

Kézilabda
1 órája

Bamidele Yusuf: Hiszek a csapatunkban, túljuthatunk a Ludogorecen

Európa-liga
1 órája
Ezek is érdekelhetik