A híres pucér szakács Rio Ferdinand konkurenciája lesz

Vágólapra másolva!
2012.02.10. 16:42
Címkék
A híres pucér szakács, Jamie Oliver legújabb, olasz éttermét az angol labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Manchester United válogatott védője, Rio Ferdinand hasonló jellegű vendéglátó helyisége szomszédságában nyitja meg.

Jamie Oliver Rio utcájába merészkedik (Fotó: foodnetwork.com)
Jamie Oliver Rio utcájába merészkedik (Fotó: foodnetwork.com)
Jamie Oliver Rio utcájába merészkedik (Fotó: foodnetwork.com)


A televíziós műsoraival és könyveivel világhíressé váló Oliver szerint az angol hátvédnek igencsak fel kell kötnie a gatyáját, hogy a manchesteri King Street „nagykutyája” maradjon.

„Még nem volt lehetőségek kipróbálni az éttermét, de tudom, hogy ez az ő felségterülete” – szögezte le gyorsan Oliver, aki szerint a két olasz étterem bőven megférhet egymás mellett.

„Nem tudom, hogy versenytársak lennénk-e. Az áraink eléggé eltérőek, és az ügyfélkör is más lenne” – tette hozzá a szakács.

Rio étterme, a Rosso leginkább a futballisták és párjuk körében népszerű, de szappanoperasztárok és zenészek is gyakran megfordulnak nála. Jamie-nek nem lesz egyszerű dolga átvenni a „hatalmat”.

 

 


Legfrissebb hírek

Heti program: Boxing Day, Afrika-kupa, darts-vb és NFL

Minden más foci
7 perce

Isak a tavaszi vb-selejtezőkről is lemaradhat

Angol labdarúgás
8 perce

Légióskörkép: Keresztes Krisztián gólt lőtt a Celtic ellen, Schäfer András győztes gólt szerzett a Bundesligában

Légiósok
15 perce

Hét játékos kikerült a férfi vízilabda Eb-keretből

Vízilabda
44 perce

„Találd ki te, hogyan lehetsz jobb!” – interjú Kós Huberttel

Képes Sport
57 perce

A Nemzeti Sport volt a legolvasottabb a sportmédiában a múlt héten is

Egyéb egyéni
1 órája

Guardiola mérlegre állítja futballistáit karácsony után

Angol labdarúgás
1 órája

A csákvári fiataloknál nem a kor, hanem a tudás számított

Labdarúgó NB II
1 órája
Ezek is érdekelhetik