Barcelona: Dani Alves ódzkodik hosszabbítani és a Man. Citybe menne

Vágólapra másolva!
2010.12.14. 19:09
Címkék
A Barcelona labdarúgócsapatának brazil jobbhátvédje, Dani Alves csak nem akarja meghosszabbítani a katalánoknál 2012 nyarán lejáró szerződését, hiába a klubvezetők igyekezete.

Dani Alves úgy nyilatkozott: „Jól érzem magam, de a megegyezéshez két fél alkuja szükségeltetik. A Barcelona nálam továbbra is prioritást élvez, de nem csukom be az ajtót mások előtt."

A transfermarkt.de 30 millió euróra taksálja a brazil piaci értékét, akinek kivásárlási árát 90 millió euróban szabta meg klubja. Dani Alves Pep Guardiola csapatának egyik stabil alapembere immár több mint két éve. A katalánok csillagászati összeget, 41.5 millió eurót fizettek érte a Sevillának.

Dani Alves elsősorban a Manchester City felé kacsingat, aligha kell nagyon tovább gondolni, a mostaninál jóval zsírosabb szerződés reményében.

Legfrissebb hírek

Schmidt Ádám: A kajak-kenu a jövőben is minden támogatást megkap

Kajak-kenu
1 perce

Pavlova Maria: elsősorban élvezni akarjuk az olimpiát

Téli sportok
6 perce

Moszkva nagy jelentőséget tulajdonít a sportegyüttműködésnek Budapesttel

Egyéb egyéni
24 perce

Megszűnt a sportal.hu internetes oldal

Egyéb egyéni
57 perce

Húsz éve nem voltak ilyen dühösek a Rangers szurkolói

Európa-liga
59 perce

Női kézilabda-vb: magyar bírópáros vezeti a dán–francia negyeddöntőt

Kézilabda
1 órája

A „kis” Joao Neves a PSG egyik legnagyobb erőssége

Bajnokok Ligája
1 órája

Népsport: Mexikói tesztmeccsek a magaslat fogságában

Népsport
1 órája
Ezek is érdekelhetik