Barcelona: Guardiola szerint nevetséges az előny a Reallal szemben

2010.04.13. 19:18
Címkék
Josep Guardiola, a Barcelona vezetőedzője úgy véli, hogy még nem dőlt el a spanyol bajnoki cím sorsa, és a katalánok előnye „nevetséges" a Real Madriddal szemben.

„Úgy érzem a játékosaim nem estek eufóriába a Real Madrid legyőzése után. Még sok van hátra. Előnybe kerültünk, de ez az előny nevetséges. A Madrid kevés meccset veszít el, ezért meg kell küzdenünk a bajnoki címért, mert ezt nem ajándékozzák nekünk" – mondta Guardiola, aki szerint futballistái nem fáradtak el az idény végéhez közeledve.

A katalán szakember Andrés Iniesta combsérüléséről is beszélt, aki egy hónapra kidőlt a sorból: „nagyon fontos játékosunk esett ki, meg kell próbálnunk felvidítani, és várjuk, hogy mielőbb visszatérhessen".

Legfrissebb hírek

A Fradi számára a magyar bajnoki más kávéház; Csiszár Henrietta a vb-győztesekről és a Szoboszlai-hatásról

E-újság
54 perce

A tévedés szabadsága – Csinta Samu publicisztikája

Foci vb 2026
1 órája

Láthatatlan légiós – Nagy Zsolt jegyzete

Légiósok
1 órája

Hétfői sportműsor: ZTE–Paks; rajtol az öttusa Eb

Minden más foci
1 órája

Vizes Eb: Pellacani második vasárnapi aranyát szerezte

Úszás
1 órája

Hivatalos: az Újpest elfogadott egy vételi ajánlatot Markgráf Ákosért

Labdarúgó NB I
1 órája

Varga Barnabásék háromgólos győzelmet arattak; Mocsi Attila góllal vette ki a részét a Rizespor győzelméből

Minden más foci
2 órája

„Ami az öltözőben történik, ott is marad" – az ETO FC edzője Vitálisról

Labdarúgó NB I
2 órája