Real Madrid: nevet adnak C. Ronaldo szabadrúgásainak, ő a tomahawkot favorizálja

Vágólapra másolva!
2010.02.23. 13:22
Címkék
A madridi As napilap szavazást indított az internetes oldalán, és arról faggatta az olvasóit, hogy milyen nevet adnának Cristiano Ronaldo különleges szabadrúgáslövő technikájának.

Az eddigi több mint 80 ezer voksoló 32 százaléka a „CR rakéta" nevet adná a portugál labdarúgó életveszélyes lövéseinek, míg 25 százalék a „madeirai ágyúgolyót" favorizálja. A harmadik helyen a „Cristianazo" áll (19 százalék), ám Ronaldo az eddig a szavazatok kilenc százalékát begyűjtő „tomahawkot" választaná.

„Nekem a tomahawk név tetszik a legjobban" – mondta a futballista.

A madridi újság nem véletlenül indított szavazást Cristiano Ronaldo szabadrúgásaival kapcsolatban: a Real Madrid játékosa nagyszerű gólt lőtt vasárnap a Villarreal ellen. A labda 101.5 km/óra sebességgel vágódott a vendégek hálójába!

De mégsem ez volt a portugál legerősebb szabadrúgáslövése: a Zürich ellen 103 km/órára gyorsult fel a labda, míg a Marseille ellen 102.7 km/órával száguldó löketet küldött kapura.

RONALDO BOMBÁJA A VILLARREAL ELLEN

 

Legfrissebb hírek

Tóth Balázs: Jó úton vagyunk, ezen kell tovább haladnunk

Labdarúgó NB I
2 perce

Talant és Alex Dujshebaevet is elcsábítaná Imre Bence csapata – sajtóhír

Kézilabda
18 perce

Ez ám a meglepetés! A görögök az olaszok kiütésével elődöntősök a vizes vb férfi vízilabdatornáján

Vizes vb 2025
32 perce

Meghatározó játékos lenne Sopronban Kovács Benedek

Kosárlabda
33 perce

Arany Rebeka: Jó érzés hazatérni a Vasashoz

Kézilabda
39 perce

A nem kellő „no comment” és a levegő urának „születése” – keressük a magyar futball legjobb idézetét!

Labdarúgó NB I
57 perce

A klub-vb felfedezettje – sztárportré Joao Pedróról

Képes Sport
1 órája

Újabb ajánlatot tett Ekitikéért a Liverpool – sajtóhír

Angol labdarúgás
1 órája
Ezek is érdekelhetik