
Archiv cikkek
2006.10.27. 01:19
Sima egri siker

Archiv cikkek
2006.10.27. 01:19
Lemondott a kapitány, de mást nem is tehetett
Bozsik Péter már nem szövetségi kapitány: mivel az elnökség nem fogadta el beszámolóját, a szakember nem tehetett mást, mint lemondott tisztségéről. Ez azt jelenti, hogy fél év elteltével újra nincs szövetségi kapitánya a magyar válogatottnak – vélhetően ebben az évben már nem is lesz.

Archiv cikkek
2006.10.27. 01:19
Kórházban a Loki focistája
3488
/
7432