Serie B: Filkorék és Feczesinék is gól nélküli döntetlenre végeztek

2011.04.09. 21:58
Címkék
Az olasz másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Serie B) 35. fordulójában a Filkor Attilával felálló Triestina hazai pályán 0–0-s döntetlent ért el a Livorno ellen. A hazaiak a 78. perctől emberelőnyben futballoztak Federico Dionisi kiállítása miatt, azonban gólt így sem tudtak szerezni, így már kilenc forduló óta nyeretlenek.

Filkor Attila kezdőként lépett pályára, és végigjátszotta a találkozót, a 32. percben pedig sárga lapot kapott.

Feczesin Róbert csapata, az Ascoli hazai pályán 0–0-s döntetlent játszott a Sassuolóval. A magyar támadó csereként állt be a második félidőben, rögtön a szünet után.

A Kovácsik Ádámot foglalkoztató Reggina hazai pályán 1–0-s vereséget szenvedett a Cittadellától, így már hat mérkőzés óta nyeretlen. A magyar kapus a kispadról figyelhette a találkozót.

SERIE B
35. FORDULÓ
Ascoli–Sassuolo 0–0
Triestina–Livorno 0–0
Reggina–Cittadella 0–1
Albinoleffe–Torino 1–2
Crotone–Frosinone 4–1
Padova–Portogruaro 3–1
Piacenza–Pescara 0–2
Siena–Vicenza 2–0
Varese–Grosseto 3–1
PÉNTEKI MÉRKŐZÉS
Empoli–Novara 0–0
HÉTFŐN JÁTSSZÁK
Modena–Atalanta 20.45

 

Legfrissebb hírek

Király Gábor: Jó látni, mennyien hisznek a magyar futballban

Magyar válogatott
6 perce

Szerdai sportműsor: a Veszprém a PSG-vel játszik a kézilabda BL-ben a negyeddöntőbe jutásért

Minden más foci
6 órája

50 éves a korábbi, 108-szoros válogatott kapus, Király Gábor; A védelem masszív, a gól most hiányzott

E-újság
6 órája

Olaszország sorozatban harmadszor nem lesz ott a vb-n!

Foci vb 2026
7 órája

Először is: ne árts – Malonyai Péter publicisztikája

Spanyol labdarúgás
7 órája

Fő a bizalom – Deák Zsigmond jegyzete

Magyar válogatott
7 órája

A Nemzeti Sport csapata bronzérmet szerzett a Hoffer-kupán

Minden más foci
7 órája

Férfi kézi El: a Melsungen és az Elverum is kikapott

Kézilabda
7 órája
Ezek is érdekelhetik