Ökölvívó-vb: két magyar negyeddöntős, ismét egy búcsúzó

2005.11.17. 16:30
Címkék
A kínai Mianjangban zajló 13. férfi ökölvívó-világbajnokságon Dudás Tibor és Darmos József már negyeddöntős, Szűcs István viszont kiesett.
A 60 kg-osok között Dudás 40-34-re verte a kolumbiai Darley Perezt, a folytatásban az orosz Habib Allahvergyijevvel mérkőzik.

A 81 kg-osoknál a formátlan Szűcs Istvánt simán verte az orosz Jegor Mehoncev.

A 91 kg-ban induló Darmos viszont javított a mai magyar mérlege – két vereség és két győzelem -, miután 41-31-re jobbnak bizonyult a szerb-montenegrói Tomislav Anteljnél és Bedák Pálhoz (48 kg) és Dudáshoz hasonlóan ő is negyeddöntős.
Legfrissebb hírek

Téli olimpia: az amerikaiak csoportelsőként jutottak negyeddöntőbe a férfi jégkorongtornán

Téli olimpia 2026
1 órája

Hétfői sportműsor: FA-kupa, La Liga, Serie A, téli olimpia

Birkózás
1 órája

Csoda a jégen – Moncz Attila publicisztikája

Téli olimpia 2026
1 órája

Védjük meg a magyar sportot! – Szöllősi György jegyzete

Egyéb egyéni
2 órája

Szalah dicsérte Szoboszlait; A héten Pécs–Sopron kosárrangadó következik

E-újság
2 órája

Téli olimpia: Klaebo történelmi aranyérme; Pavlova Maria és a Sviatchenko Alexei a 4. helyről várja a szabad programot – vasárnapi infóközpont

Téli olimpia 2026
2 órája

A Pavlova, Sviatchenko duó negyedik a rövid program után a téli olimpián – jöhet a mindent eldöntő kűr!

Téli olimpia 2026
2 órája

Donyell Malen duplázott, de a Napoli pontot mentett a Roma ellen

Olasz labdarúgás
3 órája
Ezek is érdekelhetik