Zalaegerszeg: Rudnevs szerdán négy évre aláír a Lech Poznanhoz

Vágólapra másolva!
2010.08.03. 21:53
Címkék
A jelek szerint pont kerül Artjoms Rundevs átigazolási ügyének végére, a Lech Poznan sportigazgatója szerint ugyanis a Zalaegerszeg lett csatára szerdán aláír hozzájuk.

Marek Pogorzelczyk a Lech Poznan honlapjának elmondta, hogy négyéves szerződést kínáltak a már Lengyelországban tartózkodó Rudnevsnek, aki szerdán alá is írja a kontraktust. A sportigazgató szerint megegyeztek a Zalaegerszeggel a csatár végleges megvételéről.

„Örülünk neki, hogy a játékossal és a klubjával való hosszú tárgyalások után végre sikerült nyélbe ütnünk az üzletet. Olyan labdarúgóról van szó, akivel jelentősen erősödik a támadósorunk" – mondta Pogorzelczyk.

Legfrissebb hírek

Egyenlített a Columbus, főcsoport-elődöntős a Los Angeles FC

Minden más foci
4 perce

Mindent megkapott az élettől, amit szeretett volna – Seres Ferenc 80 éves

Birkózás
34 perce

A parádés buffalói védelem és Josh Allen 3 TD-je győzelmet ért a Kansas City Chiefs ellen

Amerikai sportok
5 órája

Márton Luana: Jó lábbal keltem fel, tökéletes állapotban voltam; Negyedszer is: Szoboszlai a meccs legjobbja!

E-újság
7 órája

Hétfői sportműsor: Vasas–Videoton meccsel zárul az NB II-es forduló

Minden más foci
7 órája

Van tűz – Mohai Dominik jegyzete

Labdarúgó NB I
7 órája

Ketten egyféleképpen – Kő András publicisztikája

Magyar válogatott
7 órája

Darts: Sepsi Ádám és Szabó Benedek az ifjúságiak között kiharcolta a lakeside-i WDF-vb-részvételt

Egyéb egyéni
8 órája
Ezek is érdekelhetik