Találatok a Villarreal címkére

Találatok száma: 577

Hiába a korai Díaz-gól, nem nyert a Real Madrid

2020-11-21 14:29:21

A La Ligában a nagyon tartalékos Real Madrid egy pontot szerzett egy 1–1-es döntetlennel a Villarreal otthonában, a bajnokság 10. fordulójában.

online! közvetítés Villarreal Thibaut Courtois Real Madrid Mariano Díaz

La Liga: kilenc mérkőzés óta veretlen a Villarreal

2020-11-08 13:59:36

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 9. fordulójának vasárnap kora délutáni mérkőzésén a Villarreal idegenben legyőzte a Getafét.

spanyol labdarúgás spanyol foci labdarúgás Villarreal La Liga Getafe

El: leszakadt az ég, ezért nem kezdték el a Villarreal meccsét – videó

2020-11-05 21:37:57

A labdarúgó Európa-liga csoportkörében 70 perccel elhalasztották a Villarreal–Maccabi Tel-Aviv mérkőzés kezdését. Hogy miért? Nos, az alábbi videóban jól látszik, hogy itt inkább vízilabdázni lehetne, mint futballozni. A mérkőzést végül lejátszották, a házigazda 4–0-ra nyert.

Villarreal Maccabi Tel-Aviv Európa-liga

La Liga: a Villarreal az első félidőben lerendezte a meccsét

2020-11-02 22:36:49

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 8. fordulójának hétfő esti mérkőzésén a Villarreal otthon 2–0-ra legyőzte a Valladolidot.

Villarreal Valladolid La Liga

La Liga: megverte az újoncot is, ismét a Sociedad az élen

2020-10-25 22:45:44

A Real Sociedad 4–1-re megverte hazai pályán az újonc Huescát a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 7. fordulójának vasárnap esti mérkőzésén, ezzel visszavette a vezetést a tabellán a szombaton el Clásicót nyerő Real Madridtól.

spanyol foci Villarreal Real Sociedad La Liga Huesca Granada

La Liga: a Real legyőzése után a Villarrealtól sem kaptak ki

2020-10-25 18:39:46

Az újonc Cádiz gól nélküli döntetlenre végzett hazai pályán a Villarreallal a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 7. fordulójában vasárnap.

spanyol foci Villarreal La Liga Cádiz

El: otthon nyert a Tottenham; Milan-siker Skóciában

2020-10-22 22:38:26

A labdarúgó Európa-liga csoportkörének első fordulójában a Tottenham hazai pályán 3–0-ra legyőzte a LASK-ot. A Milan a Celtic otthonában nyert 3–1-re, míg a Villarreal nyolcgólos mérkőzésen szerezte meg a három pontot a Sivasspor ellen.

Villarreal Tottenham Milan LASK Feyenoord Európa-liga

La Liga: megvan a Bilbao első hazai sikere az idényben

2020-10-18 15:43:35

A Levante ellen szerezte meg első hazai sikerét a 2020–2021-es spanyol bajnoki labdarúgóidényben (La Liga) az Athletic Bilbao.

Valencia Paco Alcácer Levante La Liga Inaki Williams Enisz Bardi

Villarreal: 3-4 hétig nem számíthatnak a válogatott gólvágóra

2020-10-13 14:47:33

Az Európa-ligában csoportkörös Villarreal labdarúgócsapata három-négy hétig nem számíthat Gerard Morenóra, aki sérülés miatt távozott a spanyol válogatott keretéből.

Villarreal Spanyolország La Liga Gerard Moreno

La Liga: gól nélküli döntetlent játszott hazai pályán az Atlético

2020-10-03 17:52:43

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) ötödik fordulójának második szombati mérkőzésén az Atlético Madrid hazai pályán gól nélküli döntetlent játszott a Villarreallal.

Villarreal La Liga Atlético Madrid

La Liga: botlott az Atlético; a bődületes kapushiba is belefért

2020-09-30 20:53:54

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 4. fordulójában az Atlético Madrid gól nélkül döntetlent játszott az Huesca vendégeként.

La Liga: rangadót nyert a Barcelona, négy gólt lőve

2020-09-27 22:57:10

A Barcelona a Villarreal ellen mutatkozott be a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) új kiírásában, és már az első félidőben beállította a 4–0-s végeredményt.

Villarreal La Liga Barcelona

Barcelona: négy gól, három pont, könnyed siker a Villarreal ellen

2020-09-27 19:42:26

online! közvetítés Villarreal Ronald Koeman Lionel Messi La Liga

Villarreal: „Örülnék, ha Szalai Ádám visszatérne Spanyolországba”

2020-09-25 09:43:42

Daniel Parejo, a spanyol élvonalbeli Villarreal labdarúgócsapatának középpályása nehéz mérkőzésre számít vasárnap a Barcelona ellen, és örülne, ha Szalai Ádám visszatérne Spanyolországba.

spanyol labdarúgás Villarreal Szalai Ádám La Liga Dani Parejo Barcelona

La Liga: az utolsó fél órában fordított, és győzött a Villarreal

2020-09-19 17:52:25

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság második fordulójának szombati játéknapját a Villarreal és az Eibar összecsapása nyitotta meg. A hazaiak a második félidő elején hátrányba kerültek, de az utolsó fél órában fordítani tudtak két sztárcsatáruk révén (2–1). A szombati nap második mérkőzésén a Getafe hazai pályán 1–0-ra nyert az Osasuna ellen.

Villarreal Paco Alcácer La Liga Gerard Moreno Eibar

La Liga: kétszer egyenlített, végül kettővel nyert a Valencia

2020-09-13 23:05:08

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 1. fordulójában a Valencia kétszer is hátrányban volt, végül két góllal, 4–2-re legyőzte a Levantét.

Villarreal Valencia Levante La Liga

La Liga: Emery döntetlennel debütált a Villarreal kispadján

2020-09-13 20:30:59

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 1. fordulójában – Unai Emery debütáló mérkőzésén – a Villarreal hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott az újonc Huescával. A vasárnapi játéknapon a Real Sociedad idegenben ikszelt a Real Valladoliddal (1–1), míg a Betis 1–0-ra nyert az Alavés otthonában.

spanyol labdarúgás spanyol bajnokság Villarreal Unai Emery La Liga Huesca

A Sevilla lesz a mérleg a Real Madrid és a Barcelona között?

2020-09-12 00:20:05

Szombaton veszi kezdetét a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 2020–2021-es kiírása, amely előtt semmilyen szempontból sem átlagos nyarat produkáltak a főszereplők.

nyári transzfersorozat beharangozó Villarreal Valencia Sevilla Real Madrid

La Liga: a Valencia ikonja a Villarrealban folytatja

2020-08-12 19:34:14

Kilenc év után távozik a Valencia labdarúgócsapatától, és – eddigi klubtársával, Francis Coquelinnel egyetemben – a szintén spanyol élvonalbeli Villarrealban folytatja a pályafutását Dani Parejo.