Találatok a Villarreal címkére

Találatok száma: 607

El: Man. United–Roma és Villarreal–Arsenal elődöntő lesz

2021-04-15 21:33:52

Az Arsenal négy góllal nyert Prágában csütörtök este a labdarúgó Európa-liga negyeddöntőjének visszavágóján, a Manchester United és a Villarreal másodszor is legyőzte ellenfelét, míg a legkiélezettebb csatában a Roma kihúzta odahaza a számára üdvözítő 1–1-et, így eldőlt, hogy ez a négy csapat jut be a sorozat elődöntőjébe. A legjobb négy között Manchester United–Roma és Villarreal–Arsenal mérkőzést rendeznek.

Villarreal Slavia Praha Roma Manchester United Granada Európa-liga

A Roma kiejtette az Ajaxot; négy között a Manchester United

2021-04-15 20:23:54

Villarreal Roma Manchester United Granada Európa-liga El-negyeddöntő

La Liga: az Osasuna idegenben legyőzte a Villarrealt

2021-04-11 15:34:27

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 30. fordulójának vasárnapi nyitó mérkőzésén az Osasuna nyert a Villarreal otthonában.

spanyol labdarúgás spanyol foci labdarúgás Villarreal Osasuna La Liga

El: a Roma fordított; a Slavia a 94. percben egyenlített az Arsenal ellen

2021-04-08 21:17:29

Csütörtökön rendezték meg az labdarúgó Európa-liga negyeddöntőjének első mérkőzéseit. A Premier League csapatai közül az Arsenal a hajrában szerzett vezetést a Slavia Praha ellen, mégsem tudott nyerni, míg a Manchester United kétgólos előnyből várhatja a visszavágót. A Villarreal büntetőből szerzett góllal nyert a Dinamo Zagreb otthonában, a Roma pedig hátrányból felállva aratott sikert az Ajax ellen.

Az Arsenal a 86. percben szerzett vezetést, mégsem tudott nyerni

2021-04-08 19:57:00

negyeddöntő Villarreal Slavia Praha Manchester United Granada Dinamo Zagreb

La Liga: a Valencia és a Villarreal is egy góllal nyert

2021-03-21 16:01:42

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 28. fordulójának vasárnapi játéknapján a Valencia hazai pályán 2–1-re legyőzte a Granadát, a Villarreal szintén otthon nyert a Cádiz ellen (2–1), a Getafe pedig 1–1-es döntetlent játszott az Elchével.

Villarreal Valencia La Liga Granada Getafe Elche

El: a Man. United spanyol, az Arsenal cseh ellenfelet kapott

2021-03-19 12:58:17

Pénteken az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) nyoni székházában tartották meg az Európa-liga negyeddöntőjének és elődöntőjének sorsolását.

A Dinamo Zagreb kiejtette a Tottenhamet; nyolc között az Arsenal

2021-03-18 18:06:54

A labdarúgó Európa-liga nyolcaddöntőjében, a párharc visszavágóján a Dinamo Zagreb hazai pályán – a triplázó Mislav Orsic vezetésével – hosszabbítás után 3–0-ra legyőzte a Tottenham Hotspurt, így továbbjutott a legjobb nyolc csapat közé. A Roma, az Ajax és a Villarreal egyaránt kettős sikerrel ment tovább, a Slavia Praha Skóciában harcolta ki a folytatás jogát, az Arsenalnak a hazai vereség is belefért, míg a Molde hiába nyert a Granada ellen a Puskás Arénában.

Young Boys Villarreal Tottenham Slavia Praha Sahtar Doneck Roma

La Liga: Jusszef en-Nesziri döntötte el a sevillai derbit

2021-03-14 13:15:07

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 27. fordulójában a Sevilla 1–0-ra legyőzte a Real Betist a városi rangadón. A vasárnapi játéknapon nem bírt egymással a Celta Vigo és az Athletic Bilbao (0–0), a Granada hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Real Sociedadot, míg a Villarreal az Eibar otthonában nyert 3–1-re.

spanyol labdarúgás Villarreal Sevilla Real Sociedad La Liga Granada

Kane-duplával nyert a Tottenham; Arsenal-siker Görögországban

2021-03-11 18:20:30

Csütörtökön rendezték meg a labdarúgó Európa-liga nyolcaddöntőjében a párharcok első mérkőzéseit. A Tottenham otthon, az Arsenal idegenben nyert két góllal, míg a Roma és az Ajax egyaránt háromgólos előnyt szerzett. A Villarreal Ukrajnában győzött két góllal, míg a Granada otthon aratott 2–0-s győzelmet. A Rangers idegenben 1–1-es döntetlent játszott a Slavia Prahával.

La Liga: a hajrában fordított a Valencia a Villarreal ellen

2021-03-05 21:58:44

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 26. fordulójának pénteki játéknapján a Valencia 2–1-re legyőzte hazai pályán a Villarrealt két hajrában szerzett góllal.

Villarreal Valencia La Liga

La Liga: az Atlético Madrid a Villarreal ellen javított

2021-02-28 22:43:46

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 25. fordulójának vasárnapi játéknapján a listavezető Atlético Madrid idegenben 2–0-ra legyőzte a Villarrealt.

spanyol labdarúgás spanyol bajnokság Villarreal La Liga Atlético Madrid

Az Arsenal kiejtette a Benficát, 16 között az MU és az Ajax is

2021-02-25 16:43:41

Csütörtökön a labdarúgó Európa-liga egyenes kieséses szakaszának első körében a párharcok visszavágóját rendezték meg, így kialakul a legjobb 16 mezőnye. Továbbjutott többek között az Arsenal, a Manchester United és az Ajax is, míg meglepetésre egyaránt búcsúzott a sorozattól a Leicester, a Bayer Leverkusen és a Napoli is.

napoli eredménykövető Villarreal Sahtar Doneck Real Sociedad PSV

La Liga: kirobbanó formában a svéd csatár; nyert a ligautolsó

2021-02-21 22:26:29

A Real Sociedad a mesterhármasig jutó Alexander Isak vezérletével 4–0-ra legyőzte a Deportivo Alavést a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 24. fordulójában.

Villarreal Real Sociedad La Liga Huesca Granada Athletic Bilbao

La Liga: kikapott a Betistől, öt bajnoki óta nyeretlen a Villarreal

2021-02-14 20:51:29

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 23. fordulójának utolsó vasárnapi mérkőzésén a Villarreal 2–1-re kikapott hazai pályán a Real Betistől.

Villarreal Nabil Fekir La Liga Betis

Király-kupa: a Levante a 121. percben szerzett góllal ment tovább

2021-02-03 21:52:13

A Levante hosszabbítás után 1–0-ra legyőzte a Villarrealt a spanyol Király-kupában, ezzel bejutott a legjobb négy közé.

spanyol labdarúgás Villarreal Marti Roger Levante

La Liga: a 93. percben mentett pontot a Real Sociedad

2021-01-30 15:55:55

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 21. fordulójában a Villarreal hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott a Real Sociedaddal. A Sevilla 2–0-ra nyert az Eibar otthonában, a Valencia pedig az Elchét győzte le 1–0-ra. A szombati játéknap meglepetését a Levante okozta, amely idegenben 2–1-re legyőzte a Real Madridot.

spanyol labdarúgás Villarreal Sevilla Real Sociedad La Liga Eibar

Király-kupa: a Betis kiejtette a Real Sociedadot

2021-01-26 19:00:39

A labdarúgó spanyol Király-kupa nyolcaddöntőjében a Real Betis hosszabbítás után 3–1-re legyőzte a Real Sociedadot, így bejutott a legjobb nyolc közé. A Villarreal a másodosztályú Gironát, a Levante a Real Valladolidot búcsúztatta.

spanyol labdarúgás spanyol Király-kupa Villarreal Valladolid Real Sociedad Levante

La Liga: Betis-pontmentés; en-Nesziri parádézott a Sevillában

2021-01-23 14:36:12

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 20. fordulójának szombati játéknapján a Sevilla Jusszef en-Nesziri mesterhármasával 3–0-ra legyőzte a Cádizt, a Real Sociedad 2–2-es döntetlent játszott a Betis ellen, míg a Villarrealnak csak gól nélküli ikszre futotta az Huesca otthonában.

Villarreal Sevilla Real Sociedad La Liga Jusszef en-Nesziri Huesca

Király-kupa: kétgólos Valencia-siker, a Villarreal a hajrában nyert

2021-01-17 14:36:49

A spanyol labdarúgó Király-kupa 4. fordulójának vasárnapi mérkőzésein az élvonalbeli csapatok közül a Valencia, a Villarreal, a Granada, az Osasuna és a Betis is továbbjutott, az Eibar azonban 3–1-re kikapott a harmadosztályú Navalcarnerótól.