Találatok a rali-vb címkére

Találatok száma: 149

Rali-vb: Ogier nyolcadszor is világbajnoki címet szerzett

2021-11-21 14:58:15

A francia Sébastien Ogier megszerezte nyolcadik rali-világbajnoki címét, miután vasárnap megnyerte a Monza-ralit, az idény 12., utolsó futamát – közölte az MTI.

rali-vb rali Sébastien Ogier

Rali-vb: Monzában ér véget a WRC-korszak a hétvégén

2021-11-19 13:36:17

A rali-világbajnokság hétvégén, Monzában és környékén sorra kerülő idei 12., utolsó futamán dől el a vb-cím sorsa, egyben véget ér a WRC-versenyautók korszaka a sportágban.

rali-vb rali WRC Monza-rali

Rali: Ogier a navigátora nélkül kevesebb vb-futamon indul

2021-10-07 12:10:39

A hétszeres világbajnok Sébastian Ogier a 2022-es idényben már nem fog rajthoz állni a rali-vb összes futamán.

rali-vb Sébastien Ogier

Rali-vb: Sordo és Oliver Solberg felváltva vezeti jövőre a harmadik Hyundait

2021-10-06 14:19:17

A spanyol Daniel Sordo és a svéd Oliver Solberg a 2022-es rali-világbajnokságon felváltva vezeti majd a Hyundai harmadik autóját – írja a Magyar Távirati Iroda.

Sordo Solberg Rali-vb Oliver Solgberg

Rali-vb: finn páros győzött a görögországi futamon

2021-09-12 15:14:52

A Toyotával versenyző finn Kalle Rovanperä, Jonne Halttunen kettős nyerte meg Görögországban az Akropolisz railt, a világbajnoki sorozat kilencedik futamát.

rali-vb Kalle Rovanperä

Belga rali: Thierry Neuville volt a leggyorsabb

2021-08-15 15:17:58

Hazai siker született a Belga ralin: a Hyundait kormányzó Thierry Neuville győzött a világbajnoki sorozat nyolcadik versenyén.

rali-vb rali Thierry Neuville

Rali-vb: Ogier nyert a sorozat hatodik versenyén

2021-06-27 15:44:03

Az összetettben vezető Sébastien Ogier nyerte a Kenya-ralit, az idei világbajnoki sorozat hatodik versenyét – közölte az MTI.

Rali-vb: Ogier győzött Szardínián, növelte előnyét a vb-n

2021-06-06 14:40:55

Sébastien Ogier nyerte a Szardínia-ralit, az idei világbajnoki sorozat ötödik versenyét.

Edzősors: „Jó helyezést értünk el” – Villas-Boas a rali-világbajnokságról

2021-05-27 22:17:20

Ahogy beszámoltunk róla, André Villas-Boas „szakmát váltott”: az év elején még az Olympique Marseille-t irányította vezetőedzőként, jelenleg azonban az autóvezetésre koncentrál, sőt 32. helyezést ért el a rali-világbajnokságon.

rali-vb edzősors Olympique Marseille André Villas-Boas

Edzősors: rali-világbajnoki futamon indul Villas-Boas

2021-05-04 20:37:45

André Villas-Boas labdarúgóedző elindul a rali-világbajnokság portugáliai futamán, május 20. és 23. között.

rali-vb edzősors André Villas-Boas

Rali: Herczig rajthoz áll a világbajnokság portugál futamán

2021-04-30 11:46:29

Herczig Norbert, a négyszeres abszolút bajnok raliversenyző navigátorával, Ferencz Ramónnal egy rettenetesen nehéz vb-futamot választott, hogy a lehető legjobban felkészüljön az Európa-bajnokságra.

rali-vb rali Skoda Herczig Norbert Ferencz Ramón

Rali-vb: Ott Tänak győzött a Sarkvidék ralin

2021-02-28 19:26:08

A Hyundai észt versenyzője, Ott Tänak nyerte meg a Finnországban rendezett Sarkvidék ralit, a világbajnokság idei második futamát.

rali-vb rali Ott Tänak

Rali-vb: Svédország helyett Finnországban lesz a 2. futam

2021-01-14 14:17:31

Finnország lép Svédország helyére a rali-világbajnokság idei szezonjának második fordulójában, amelyet a szervezők csütörtöki bejelentése szerint Sarkvidék-ralinak neveztek el, és amelynek Rovaniemi lesz a központja.

rali-vb

Rali-vb: ismét Sordo nyerte meg a szardíniai futamot

2020-10-11 16:17:52

Akárcsak egy évvel ezelőtt, idén is Daniel Sordo nyerte meg a rali-világbajnokság szardíniai futamát. A győztes spanyol mögött a belga Thierry Neuville 5.1 másodperces lemaradással végzett a második helyen, míg a harmadik a francia Sébastien Ogier lett – írja az MTI.

rali-vb rali Daniel Sordo

Rali-vb: Monzában zárul az idei szezon

2020-10-09 22:30:30

A monzai versenypálya köré szervezett futammal zárul idén a rali-világbajnokság.

rali-vb rali Monza

Rali-vb: Japán helyett Belgiumban lesz a szezonzáró verseny

2020-08-19 12:46:38

A koronavírus-járvány miatt nem rendezik meg a Japán-ralit, s az idényzáró versenynek Belgium ad helyet – jelentették be a világbajnokság szervezői szerdán.

rali-vb rali

Rali-vb: Észtországban folytatódik a szezon

2020-07-02 14:02:28

Törölték a rali-világbajnokság argentin futamát, így a szezon szeptemberben Észtországban folytatódik.

Észtország rali-vb

Rali-vb: a koronavírus miatt a walesi versenyt is törölték

2020-06-09 14:28:37

A koronavírus-járvány miatt nem rendezik meg a Wales-ralit, amely az idei világbajnoki sorozat utolsó előtti versenye lett volna.

rali-vb rali koronavírus Sébastien Ogier

Rali-vb: törölték az új-zélandi versenyt a vírus miatt

2020-06-04 12:34:06

A koronavírus-járvány hatására törölték az Új-Zéland ralit, amely ebben az idényben csatlakozott volna a világbajnoki (WRC) sorozathoz.

rali-vb rali koronavírus

Koronavírus: törölték a finnországi futamot a rali-vb programjából

2020-06-03 18:10:44

A koronavírus-járvány miatt törölték az augusztusra tervezett finnországi futamot a rali-világbajnokság programjából.