Találatok a Pandurii címkére

Találatok száma: 15

Videó: hol a kapus? - óriási erejű szabadrúgás 40 méterről

2015-02-03 12:55:59

Dariusz Kolodziej egészen hihetetlen nagy gólt szerzett szabadrúgásól a Pandurii Targu Jiu elleni felkészülési labdarúgó-mérkőzésen. A lengyel élvonalban szereplő Podbeskidzie Bielsko-Biala játékosa 40 méterről lőhetett szabadrúgást. A 32 esztendős Kolodziej bizonyította, egészen jól használja a bal lábát. Persze a kapus is mozdulhatott volna gyorsabban. A meccset a Podbeskidzie nyerte meg 2–0-ra.

videó Podbeskidzie Pandurii Dariusz Kolodziej

Románia: a szövetségi kapitány fia a Pandurii kispadján

2014-12-11 18:03:15

Anghel Iordanescunak, a román labdarúgó-válogatott szövetségi kapitányának a legidősebb fiát, Eduard Iordanescut nevezték ki a román élvonalban szereplő Pandurii vezetőedzőjévé.

román labdarúgás román foci Pandurii Anghel Iordanescu

Videó: hálószaggató gólt lőtt a magyar játékos Romániában

2014-12-01 08:39:31

A Iasiban szereplő Bőle Lukács megszerezte második gólját a román élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban. A korábban Kaposváron futballozó középpályás a Pandurii Targu Jiu ellen talált be a 17. percben.

videó román foci légiós Pandurii Iasi Bőle Lukács

Románia: gyenge eredmények - nincs fizetés az El-résztvevőnél

2014-03-19 07:51:17

Nem mindennapi közleményt adott ki a román élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Pandurii. A zsilvásárhelyi csapatnál megvonták a fizetést a játékosoktól és a technikai stábtól, és ultimátumot adtak.

román foci Pandurii Európa-liga

El: a Pandurii ellen is nyerni tudott a Fiorentina

2013-10-24 22:58:24

A labdarúgó Európa-liga 3. fordulójában az E-csoportban a Fiorentina 3–0-ra legyőzte hazai pályán a román Panduurit.

Pandurii Fiorentina Európa-liga

Gyenge kezdés után könnyedén nyerni tudott a Fiorentina

2013-10-24 20:52:47

A labdarúgó Európa-liga 3. fordulójában az E-csoportban a Fiorentina 3–0-ra legyőzte hazai pályán a román Panduriit. A csoport másik mérkőzésén a Dnipro idegenben kétgólos győzelmet aratott a Pacos Ferreira ellen.

Pandurii Fiorentina Európa-liga El E-csoport

Videó: a 2011-es El-finalistát parádés góllal búcsúztatták

2013-08-30 10:30:18

Mint arról beszámoltunk, a három román csapatból egy sikerrel járt az Európa-liga selejtezőjének utolsó fordulójában, ez pedig a 2011-es finalista Sporting Braga bukását jelentette. A Pandurii hosszabbítás után kiharcolta a továbbjutást az egy éve még BL-résztvevő portugál csapat otthonában. A román együttes Alin Buleica 15. percben szerzett góljával ledolgozta hazai pályán összeszedett hátrányát, majd a küzdelmes meccs 117. percében Alexandru Ciucur találatával harcolta ki a továbbjutást. Íme!

videó Pandurii Európa-liga Braga

El: otthon, hosszabbítás után bukott el a 2011-es döntős

2013-08-30 00:20:53

A három román csapatból egy sikerrel járt az Európa-liga selejtezőjének utolsó fordulójában, ez pedig a 2011-es finalista Braga bukását jelentette. A Petrolul Ploiesti és az Astra Giurgiu búcsúja után a zsilvásárhelyi Pandurii idegenben, hosszabbítás után kiharcolta a továbbjutást az egy éve még BL-résztvevő portugál csapat otthonában. A román együttes Alin Buleica 15. percben szerzett góljával ledolgozta hazai pályán összeszedett hátrányát, majd a küzdelmes meccs 117. percében Alexandru Ciucur találatával harcolta ki a továbbjutást, és várhatja a holnapi sorsolást.

Pandurii Európa-liga El-selejtező Braga

Videó: a Real-legenda gólját másolta a brazil középpályás

2013-08-27 18:06:53

A román labdarúgó-bajnokságban szereplő Concordia Chiajna 5–1-es vereséget szenvedett hazai pályán a Panduriitól a 6. fordulóban. A szépítő gólt a csapat brazil légiósa, Orlando Da Costa lőtte. A szinte már az alapvonalról szerzett bombagólja azonban emlékezetes maradhat a számára, hiszen hasonló mozdulattal talált be, mint világbajnok honfitársa, Roberto Carlos még a Real Madrid színeiben a Tenerife ellen 1998-ban.

videó Roberto Carlos Pandurii Orlando Da Costa Concordia Chiajna

El: nem használta ki a hazai pálya előnyét a Levadia

2013-07-16 20:02:42

A labdarúgó Európa-liga második selejtezőkörében nem hozott gólt a Levadia Tallinn és a Pandurii találkozója.

Pandurii Levadia Tallinn Európa-liga El-selejtező El

Felkészülés: a harmadik félidőben fordított az ETO

2013-07-10 21:31:48

A bajnoki címvédő Győri ETO felkészülési mérkőzésen 2–1-re nyert a zsilvásárhelyi Pandurii ellen. A zöld-fehérek gólját Koltai Tamás és Mihai Nicorec szerezte. Az összecsapás – a győriek nyári meccsei során nem először – nem kilencven percig tartott, hanem még egy 2x15 perces ráadást is „ráhúztak” a felek.

felkészülés Pandurii NB I Győri ETO

Győr: korábban kezdődik a Pandurii elleni mérkőzés

2013-07-09 17:05:18

A Maccabi Tel-Aviv elleni Bajnokok Ligája-selejtezőre készülő Győri ETO labdarúgócsapata hivatalos oldalán jelentette be, hogy egy órával korábban, 19.00-kor kezdődik a román bajnoki ezüstérmes Pandurii elleni szerdai felkészülési mérkőzés. Az időpontváltozás oka, hogy a csapatok háromszor 45 perces mérkőzést játszanak egymással.

felkészülés Pandurii Győri ETO

Felkészülés: a Kaposvár kikapott a román ezüstérmestől

2013-07-05 20:14:06

A labdarúgó NB I rajtjára készülő Kaposvári Rákóczi felkészülési mérkőzésen az ausztriai Nagymartonban 2–0-s vereséget szenvedett a Panduriitól.

felkészülés Prukner László Pandurii NB I Kaposvári Rákóczi

Győri ETO: a román ezüstérmes ellen lesz a BL-főpróba

2013-07-01 15:51:33

A magyar bajnok Győri ETO labdarúgócsapata a hivatalos honlapján tudatta: nyári utolsó felkészülési mérkőzését a román bajnoki ezüstérmes Pandurii ellen vívja meg. A találkozót július 10-én 20 órakor, az ETO Parkban rendezik.

Románia: távozott a Pandurii edzői posztjáról a volt Fradi-csatár

2007-12-17 00:00:06

Távozott a román élvonalbeli bajnokságban szereplő Pandurii edzője, Eugen Neagoe, aki a kilencvenes években másfél évig Magyarországon is futballozott.