Találatok a Orenburg címkére

Találatok száma: 9

Mol Fehérvár: vereség a lőtér melletti felkészülési meccsen

2021-06-20 16:06:02

A labdarúgó NB I-ben a 2020–2021-es kiírásban harmadik helyen záró Mol Fehérvár FC 2–0-s vereséget szenvedett az orosz másodosztályban szereplő FK Orenburg ellen.

labdarúgó NB I felkészülési mérkőzés felkészülés Orenburg NB I felkészülés NB I

Oroszország: megint nem lép pályára az Orenburg

2020-07-01 11:56:07

Egymás után a második bajnoki mérkőzését törölték a koronavírus-fertőzések miatt az orosz Orenburg labdarúgócsapatának.

orosz foci koronavírus Orenburg

Oroszország: újabb klubnál van koronavírus-fertőzött – rögtön nyolc!

2020-06-25 17:24:13

Az orosz élvonalban újabb, már a negyedik labdarúgóklub hozta nyilvánosságra, hogy érintett a koronavírus-fertőzöttség kapcsán.

koronavírus Szergej Prjadkin Oroszország Orenburg

Női kosár Eb: Turner Yvonne az olimpiát vette célba a magyar válogatottal

2019-06-25 15:24:34

Az elmúlt három évben számtalanszor láttuk Turner Yvonne-t a Sopron Basket nyerőembereként, most a csütörtökön kezdődő Eb-n a magyar válogatottban is nagy feladatok várnak rá.

női kosárlabda Eb női kosárlabda Turner Yvonne Sopron Basket Orenburg

Felkészülés: az aranyérmes oroszok legyőzték a Honvédot

2018-06-28 19:16:49

A Bp. Honvéd labdarúgócsapata az ausztriai Szenteleken (Stegersbach) felkészülési mérkőzésen 2–1 kikapott az orosz másodosztály legutóbbi bajnokától, az FK Orenburgtól.

felkészülés Orenburg Honvéd

DVTK: az izraeli bajnokkal is összecsapnak a diósgyőriek

2015-06-24 22:41:29

A Diósgyőr NB I-es labdarúgócsapata a jövő héten Ausztriában felkészülési mérkőzést játszik az izraeli bajnok Maccabi Tel-Avivval, az osztrák élvonalbeli Admira Wackerrel és az orosz második ligás Orenburggal.

felkészülés Orenburg Maccabi Tel-Aviv Diósgyőr DVTK Admira Wacker

Női kosár Euroliga: két és fél negyeden át bírta a Sopron

2014-02-12 19:51:55

Az Uniqa Euroleasing Sopron hazai pályán 70–52-es vereséget szenvedett az Orenburgtól a női kosárlabda Euroliga B-csoportjában. A magyar bajnok a harmadik negyed közepéig tartotta a lépést riválisával, aztán visszaesett.

női kosárlabda Euroliga kosárlabda Zsovár Orsolya Uniqa Euroleasing Sopron Orenburg

PMFC: orosz másodosztályú csapattal meccselnek

2013-06-28 13:31:56

A labdarúgó NB I-ben szereplő Pécsi MFC a hivatalos honlapján adta hírül, hogy szombaton az orosz másodosztályba idén feljutó FK Gazovik Orenburg ellen játszik felkészülési mérkőzést.

felkészülés PMFC Orenburg

Idegenbeli játéknap a magyaroknak

2012-11-28 09:46:49

Nehéz meccsek várnak a női Euroliga két magyar reprezentánsára a szerdai játéknapon, hiszen a Sopron az orosz Orenburg, a Győr pedig a francia Bourges otthonában lép parkettre.