Találatok a Isztambul címkére

Találatok száma: 53

Hamilton nyert a kaotikus Török GP-n – immár hétszeres világbajnok

2020-11-15 09:22:46

Hatalmas izgalmak és a rengeteg helycsere végén Lewis Hamilton nyerte meg a Török Nagydíjat. A Mercedes versenyzője ezzel bebiztosította a hetedik világbajnoki címét, amivel beérte Michael Schumachert ebben a tekintetben. Hamilton mögött Sergio Pérez látta meg a kockás zászlót, míg a harmadik helyen célba érő Sebastian Vettel idén először ünnepelhetett a dobogón. Valtteri Bottas már az első körben visszaesett a mezőny végére, és csak a 14. pozícióban ért célba.

Török Nagydíj Red Bull Racing Point Mercedes Max Verstappen Lewis Hamilton

Isztambul, Athén, London, Moszkva: a Bajnokok Ligája fővárosai

2020-11-04 09:31:43

Hála a Basaksehir idei, történelmi török bajnoki címének, Isztambul lett az első város, amely négy különböző klubot delegált a Bajnokok Ligája főtáblájára. Megnéztük, hol akad még hasonlóan bőséges kínálat a BL-t megjárt futballcsapatokból.

török labdarúgás Képes Sport Isztambul Istanbul Basaksehir BL 2020–2021

Olimpia: Isztambul megrendezné a 2032-es játékokat

2020-06-09 15:16:36

Az Isztambul elbukott 2020-as nyári olimpiai pályázatát vezető Hasan Arat szerint a török városnak pályáznia kell a 2032-es nyári játékok rendezésére.

olimpiai rendezés olimpia 2032 olimpia Isztambul

BL: mégsem Isztambulban lesz idén a döntő – sajtóhír

2020-05-29 09:50:00

Meg nem erősített spanyol és portugál sajtóhírek szerint könnyen lehet, mégsem Isztambulban rendezik meg a Bajnokok Ligája döntőjét a 2019–2020-as idény végén.

Lisszabon Isztambul Bajnokok Ligája döntő Bajnokok Ligája BL

Tenisz: Babosék párosban negyeddöntősök Isztambulban

2019-04-24 18:44:12

Babos Tímea a francia Kristina Mladenovic oldalán negyeddöntőbe jutott a 250 ezer dollár (71 millió forint) összdíjazású isztambuli salakpályás női tenisztorna párosversenyében.

isztambuli tenisztorna Isztambul Babos Tímea

Tenisz: Babos megsérült, feladta a selejtezőt, mégis főtáblás

2019-04-22 14:20:57

Babos Tímea feladta mérkőzését a 250 ezer dollár (71 millió forint) összdíjazású isztambuli salakpályás női tenisztorna selejtezőjének második fordulójában, szerencsés vesztesként mégis felkerült a verseny főtáblájára.

Tenisz Isztambul Babos Tímea

Tenisz: Babosék nem jutottak döntőbe Isztambulban

2017-04-29 00:44:25

Babos Tímea egyesben már korábban kiesett, párosban azonban csak pénteken, a döntő kapujában búcsúzott az isztambuli salakpályás női tenisztornától.

tenisz Isztambul Cagla Büyükakcay Babos Tímea

Tenisz: Babos párosban elődöntőbe jutott kiejtőjével

2017-04-27 21:41:05

Babos Tímea a török Cagla Büyücakcay oldalán elődöntőbe jutott az isztambuli salakpályás tenisztornán.

tenisz Isztambul Cagla Büyücakcay Babos Tímea

Tenisz: Babos kikapott török páros partnerétől Isztambulban

2017-04-27 18:04:29

Babos Tímea 6:4, 7:6-ra kikapott e heti páros partnerétől, a török Cagla Büyükakcaytól az isztambuli salakpályás tenisztorna nyolcaddöntőjében.

Tenisz: Babos csak öt játékot engedett ellenfelének

2017-04-26 13:27:02

A második helyen kiemelt Babos Tímea 6:3, 6:2-re nyert a svájci Conny Perrin ellen az isztambuli salakpályás tenisztorna első fordulójában.

tenisz Isztambul Conny Perrin Babos Tímea

Labdarúgás: Puskás-szobrot és róla elnevezett pályát avattak

2017-04-23 15:58:58

Alig egy hónappal ezelőtt írtunk arról, hogy az ausztráliai Melbourne-ben egész alakos Puskás-szobrot avattak fel egy helyi magyar-ausztrál üzletember, Bélteky Róbert jóvoltából, s máris egy törökországi Puskás-szobrot is felavattak.

Puskás-szobor Puskás Ferenc Isztambul

Törökország: Fegyvert nyomtak a fejemhez – a kapus túlélte

2016-06-29 17:37:30

Andrey Nazário, a Gremio labdarúgócsapatának korábbi kapusa is ott volt az isztambuli Atatürk repülőtéren a kedd este elkövetett terrortámadás idején.

terrorizmus robbantás Isztambul

Tenisz: a hatodik szettre elfáradt az olasz hölgy

2015-07-26 17:58:48

A második helyen kiemelt ausztrál Samantha Stosur nyerte meg a Bad Gastein-i salakpályás női tenisztornát, míg az isztambuli kemény pályás viadalon az ukrán Leszja Curenko lett a végső győztes.

tenisz Urszula Radwanska Samantha Stosur Leszja Curenko Karin Knapp Isztambul

Videó: Nani fogadtatásához képest Xavié teljes unalom

2015-07-06 09:30:49

Mint beszámoltunk róla, Nani megérkezett Isztambulba a Fenerbahcéhez, amellyel várhatóan szerződést köt az orvosi vizsgálat után. A Manchester Unitedet elhagyó portugál játékost elképesztő hangulat fogadta, olyan, amelyhez hasonlót a Barcelonától 24 év után távozó Xavi biztosan nem élhetett át Katarban.

videó Xavi Nani Katar Isztambul Fenerbahce

Tenisz: Federer és Gasquet tornát nyert Európa végein

2015-05-03 17:59:16

Az isztambuli salakpályás tenisztorna Roger Federer győzelmével ért véget, míg az estorili versenyt Richard Gasquet nyerte meg.

tenisz Roger Federer Richard Gasquet Pablo Cuevas Nick Kyrgios Isztambul

Tenisz: Federer ott nyert, ahol korábban még sosem

2015-04-29 20:33:59

Az első helyen kiemelt Roger Federer 6:2, 7:5-re nyert a finn Jarkko Nieminen ellen az Isztambulban zajló salakpályás tenisztorna második fordulójában.

tenisz Roger Federer Isztambul

Tenisz: Isztambulban a 7., Estorilban a 6. kiemelt búcsúzott

2015-04-27 20:00:09

Az első forduló jelentette a végállomást Mihail Juzsnij számára az Isztambulban zajló ATP-tenisztornán. Estorilban a francia Jéremy Chardy esett ki.

tenisz München Mihail Juzsnij Jeremy Chardy Isztambul Estoril

Tenisz: Fucsovics győzött, Babos az 5. kiemelt ellen kezd

2015-04-25 14:55:43

Fucsovics Márton (153. a világranglistán) 6:0, 6:3-ra nyert a szabadkártyával induló török Tuna Altuna (1258.) ellen az isztambuli salakpályás teniszverseny selejtezőjének első fordulójában.

tenisz Marrákes Isztambul Fucsovics Márton Babos Tímea

Videó: bunyóval hangolnak a drukkerek a Galata-Dortmundra

2014-10-22 12:12:37

A Bajnokok Ligája csoportkörének harmadik fordulójában a Galatasaray Isztambulban a Borussia Dortmundot fogadja. Nagyjából háromezer német szimpatizáns utazott el Törökországba, ahol a hajnali órákban a Galata-drukkerek  a város több pontján rátámadtak a Dortmund-szurkolókra, majd összecsaptak velük. A sérültekről és az esetleges előállításokról egyelőre nincs információ.

videó Isztambul Galatasaray Borussia Dortmund Bajnokok Ligája

Tenisz: továbbmentek a kiemeltek Isztambulban

2014-07-14 20:54:07

Nem született meglepetés az isztambuli WTA-tenisztorna első fordulójának hétfői mérkőzésein, mindhárom kiemelt hozta a saját meccsét.