Találatok a futsal címkére

Találatok száma: 1037

Futsal BL: a Berettyó továbbjutott a selejtezőből

2020-11-28 15:45:22

A Berettyóújfalu 4–3-ra győzött a grúz Tbiliszi State University otthonában a futsal Bajnokok Ligája selejtezőjében, ezzel a legjobb 32 közé jutott.

futsal BL futsal UEFA Futsal Cup Berettyóújfalu

Futsal NB I: érvényesült a papírforma, a Haladás kiütötte a DEAC-ot

2020-11-27 20:32:36

A férfi futsal NB I 12. fordulójában az éllovas Haladás 6–2-re legyőzte a DEAC-ot. A másik pénteki találkozón az Újpest 3–2-re kikapott a Kecskeméttől.

futsal NB I futsal Haladás DEAC

Futsal MK: hatot lőtt, nyolc közé jutott az FTC

2020-11-25 23:11:25

Utolsóként a Ferencváros futsalcsapata jutott a Magyar Kupa 2020–2021-es kiírásának negyeddöntőjébe. A zöld-fehér együttes idegenben a TFSE-t győzte le 6–2-re, úgy, hogy az első félidő végén még 2–2 volt az állás.

futsal MK futsal FTC futsal

Futsal NB I: az ezer sebből vérző Dunaferr majdnem meglepte a listavezetőt

2020-11-21 00:00:46

A listavezető Haladás VSE 5–2-re nyert az anyagi gondok miatt szinte csak ifistákkal kiálló Dunaferr otthonában a futsal NB I 11. fordulójának nyitómérkőzésén.

futsal Haladás VSE Dunaferr

Futsal NB I: a Berettyóújfalu hetet, az Újpest hatot vágott

2020-11-16 20:24:59

A férfi futsal NB I 10. fordulójában a 3. helyen álló Veszprém hiába állt fel kétgólos hátrányból, a duplázó Alekszandar Gavrilovics vezérletével a Kecskemét 3–2-re nyert idegenben.

futsal NB I futsal

Futsal NB I: a Haladás öt góllal legyőzte az FTC-t

2020-11-15 21:17:38

A futsal NB I 10. fordulójában a Haladás VSE hazai pályán 6–1-re legyőzte a Ferencvárost, így a listavezető szombathelyi együttes megőrizte a veretlenségét.

futsal NB I futsal Haladás futsal FTC futsal

Futsal: Curtis rögvest hős lett, két góllal mutatkozott be az Újpestben

2020-11-06 00:27:58

Egy nappal azután, hogy az Újpest RFC-220Volt bejelentette a korábbi NB I-es labdarúgóból lett rapper szerződtetését, Széki Attila alias Curtis már be is mutatkozott a lila-fehérek futsalcsapatában. A 31 éves játékos két gólt szerzett a Csomád elleni bajnokin.

Újpest futsal Újpest FC magyar labdarúgás futsal Széki Attila Curtis

Futsal MK: a Nyírgyulaj simán, a Veszprém nagy csatában jutott nyolc közé

2020-11-05 23:56:24

Ugyan tíz perc után még 1–1-es döntetlenre állt a Dunaferr és a Nyírgyulaj, a második félidei remek játékával utóbbi együttes végül magabiztos 5–1-es sikert ért el a Magyar Kupa 3. fordulójában. A Veszprém és a DEAC fordulatos, küzdelmes mérkőzést játszott egymással, végül előbbi 3–2-re győzött, így szintén a legjobb nyolc közé jutott.

futsal Magyar Kupa futsal

Futsal MK: a Haladás kilenc, az Újpest öt gólt lőve jutott tovább

2020-11-04 23:42:21

A Haladás VSE idegenben a Mád ellen, az Újpest hazai pályán az élvonalbeli rivális Aramis ellenében jutott a legjobb nyolc közé a futsal Magyar Kupában.

Újpest Futsal futsal MK futsal Haladás VSE Aramis SE

Futsal: Curtis, azaz Széki Attila ismét Újpesten játszik

2020-11-04 15:33:44

Visszatért az Újpest futsalcsapatához a klub korábbi saját nevelésű játékosa, Széki Attila, azaz Curtis – számolt be róla az ujpestfutsal.hu.

Újpest futsal Széki Attila Curtis

Futsal: a főszponzor megszüntette a Dunaújváros támogatását

2020-11-03 14:01:26

A futsal NB I-ben szereplő Dunaújváros a hivatalos Facebook-oldalán számolt be róla, hogy a klub főszponzora, a Dunaferr megszüntette a csapat támogatását.

futsal NB I futsal Dunaújváros Dunaferr futsal

Futsal NB I: a Berettyóújfalu rangadót nyert Veszprémben

2020-11-01 18:33:11

A futsal NB I 9. fordulójának vasárnapi játéknapján a Berettyóújfalu idegenben 5–2-ra megnyerte a Veszprém elleni rangadót. A hazaiaknál Tatai József, a vendégeknél Horváth Norbert duplázott.

futsal NB I futsal Veszprém futsal Berettyóújfalu

Futsal: az Újpest sem tudta meglepni a listavezető Haladást

2020-10-30 19:41:50

A listavezető Haladás hazai pályán 4–1-re legyőzte az Újpestet a futsal NB I 2020–2021-es idényének 9. fordulójában. A Ferencváros 1–0-ra verte a sereghajtó Nyírgyulajt, ezzel megszerezte szezonbeli első győzelmét.

Újpest futsal NB I futsal FTC

Futsal BL: Grúziába utazik a Berettyóújfalu

2020-10-27 18:12:26

Az MVFC Berettyóújfalu a grúz Tbilisi State University csapatával játszik a férfi futsal Bajnokok Ligája selejtezőkörében.

futsal BL futsal Grúzia Berettyóújfalu

Futsal: háromnapos összetartáson az Eb-selejtezőre készülő válogatottunk

2020-10-22 10:47:40

Debrecenben készül a magyar futsalválogatott, amely decemberben megkezdi szereplését a 2022-es Európa-bajnokság selejtezőjének második szakaszában. Turzó József szövetségi kapitány sajnálja, hogy felkészülési mérkőzéseket nem tudnak játszani, ám örül, hogy hosszú idő után ismét együtt edzhetnek a keret tagjai.

magyar futsalválogatott futsal Turzó József

Futsal: hiába egyenlített a Dunaferr, a DEAC nyert

2020-10-16 20:31:25

A Debreceni EAC 3–2-re legyőzte Dunaferr DUE Dutrade FC csapatát a férfi futsal NB I pénteki játéknapján.

futsal NB I futsal Dunaferr futsal DEAC futsal

Futsal: Kecskeméten nyert, veretlen maradt a Haladás

2020-10-12 17:51:46

A Haladás 2–0-ra legyőzte a Kecskemétet a férfi futsal NB I hétfői játéknapján.

Újpest futsal futsal NB I futsal Kecskemét futsal Haladás futsal DEAC futsal

Futsal BL: harmadszor ért fel a csúcsra a Barcelona

2020-10-12 00:04:57

A Barcelona 2–1-re legyőzte a szintén spanyol Murciát a futsal Bajnokok Ligája négyes döntőjének fináléjában.

futsal BL futsal Barcelona

Futsal NB I: a Berettyóújfalu, a Veszprém és a Dunaferr is könnyedén nyert

2020-10-09 22:17:47

A férfi futsal NB I 6. fordulójának pénteki játéknapján a Berettyóújfalu és a Dunaferr is könnyedén nyert hazai pályán a Nyírgyulaj, illetve a Fradi ellen, míg a Veszprém idegenben ütötte ki az Aramist.