Találatok a FA-kupa címkére

Találatok száma: 847

Videó: a Leicesternek szorító kislány elvitte a show-t az élő kapcsolásnál

2021-05-17 10:39:17

Az Egyesült Királyság parlamentjének egyik tagja, Jonathan Ashworth, Dél-Leicester képviselője, épp élő interjút adott az egyik tévének, amikor a háttérben felbukkant vigyorral teli arccal integető kislánya, Annie. Édesapja szerint azért történhetett meg ez, mert izgatott az FA-kupa-döntő miatt.

videó vicces videó labdarúgás kupadöntő Leicester City FA-kupa

FA-kupa: együtt ünnepelt a csapattal az elhunyt tulajdonos fia – videó

2021-05-16 12:38:30

Mint arról beszámoltunk, az angol labdarúgó FA-kupa döntőjében a Leicester City Youri Tielemans bődületes bombájával 1–0-ra legyőzte a Chelsea-t. A lefújás után a játékosok – Kasper Schmeichel vezérletével – lehívták magukhoz a klub 2018-ben elhunyt tulajdonosa, Vichai Srivaddhanaprabha fiát, a klub mostani elnökét, Aiyawattot, hogy együtt ünnepeljék meg a diadalt.

labdarúgás angol labdarúgás angol foci Leicester City FA-kupa Chelsea

FA-kupa: ezzel az óriási góllal nyert a Leicester – videó

2021-05-15 20:29:43

Mint arról beszámoltunk, az angol labdarúgó FA-kupa döntőjében a Leicester City Youri Tielemans bődületes bombájával 1–0 legyőzte a Chelsea-t. Íme, a mindent eldöntő gól!

videó angol foci Youri Tielemans Leicester City FA-kupa Chelsea

FA-kupa: a Leicester egy góllal legyőzte a Chelsea-t a döntőben

2021-05-15 18:10:41

Az angol labdarúgó FA-kupa döntőjében a Leicester City 1–0 legyőzte a Chelsea-t.

Thomas Tuchel Leicester City FA-kupa Chelsea

Tielemans bombájának és a VAR-nak köszönhetően a Leicesteré az FA-kupa!

2021-05-15 17:50:54

Az angol labdarúgó FA-kupa döntőjében a Leicester City Youri Tielemans bődületes bombájával 1–0-ra legyőzte a Chelsea-t.

FA-kupa: a Leicester lesz a Chelsea ellenfele a döntőben

2021-04-18 20:37:07

Több mint 50 év után ismét FA-kupa-döntőt játszhat a Leicester City, amely a második elődöntőben a Southamptont verte meg 1–0-ra. A győztes találatot Kelechi Iheanacho szerezte az egész meccsen a kaput el sem találó Soton ellen.

angol labdarúgás Southampron Leicester City FA-kupa Chelsea

FA-kupa: Meg akartuk mutatni, hogy van bennünk kurázsi – Tuchel

2021-04-18 11:09:19

Mint ismert, az angol labdarúgó FA-kupa szombati elődöntőjében a Chelsea 1–0-ra legyőzte a Manchester Cityt a Wembleyben, és bejutott a fináléba. Mutatjuk a mérkőzés utáni edzői nyilatkozatokat!

labdarúgás elődöntő edzői nyilatkozatok angol labdarúgás angol foci Thomas Tuchel

FA-kupa: Zijes gólja döntött, finalista a Chelsea

2021-04-17 19:29:08

labdarúgás angol labdarúgás angol foci Manchester City FA-kupa Chelsea

A Chelsea legyőzte a Manchester Cityt és bejutott az FA-kupa döntőjébe!

2021-04-17 17:04:26

Az angol FA-kupa szombati elődöntőjében a Chelsea 1–0-ra legyőzte a Manchester Cityt a Wembleyben, és bejutott az FA-kupa döntőjébe. Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE

élő közvetítés tudósítás labdarúgás elődöntő angol labdarúgás angol foci

FA-kupa: tesztelik a szurkolók visszaengedését az egyik elődöntőn

2021-03-29 22:07:37

A labdarúgó FA-kupa egyik elődöntőjén tesztelik majd a nézők biztonságos visszaengedését az angliai stadionokba – írja az MTI.

szurkolók koronavírus angol labdarúgás FA-kupa

FA-kupa: a Leicester legyőzte az MU-t, elődöntőbe jutott

2021-03-21 19:06:29

A Leicester City remek összecsapáson 3–1-re nyert a Manchester United ellen, ezzel bejutott az angol labdarúgó FA-kupa elődöntőjébe, amelyben a Southamptonnal szemben küzdhet meg a fináléba jutásért.

angol foci Manchester United Leicester City FA-kupa

Videó: óriási hiba hátul az MU-nál, büntetett a Leicester

2021-03-21 18:35:46

Kelechi Iheanacho találatával a Leicester City került előnybe a Manchester United elleni FA-kupa-negyeddöntőben. A gól egy hatalmas manchesteri hiba következtében született meg: Fred óvatlan hazaadására lecsapott a nigériai támadó, és a kapuba rúgta a labdát.

videó Manchester United Leicester City Kelechi Iheanacho Fred FA-kupa

FA-kupa: a Chelsea legyőzte a Sheffieldet, bejutott a négy közé

2021-03-21 16:31:18

Az angol FA-kupa vasárnapi első negyeddöntőjében a Chelsea mindkét félidőben egy-egy gólt szerezve legyőzte az élvonalban sereghajtó Sheffield Unitedet 2–0-ra, ezzel bejutott a legjobb négy közé.

Sheffield United FA-kupa Chelsea

FA-kupa: City-siker idegenben, elődöntős a Guardiola-csapat

2021-03-20 19:30:05

A Manchester City 2–0-ra győzött az Everton vendégeként az angol labdarúgó FA-kupa negyeddöntőjének szombati játéknapján, és bejutott a legjobb négy közé.

Manchester City Ilkay Gündogan FA-kupa Everton

FA-kupa: két meg nem adott gól, de így is sima Soton-továbbjutás

2021-03-20 14:39:06

Elsőként a Southampton jutott az angol FA-kupa elődöntőjébe, miután 3–0-ra nyert a másodosztályú Bournemouth ellen.

Southampton FA-kupa Bournemouth

FA-kupa: a Chelsea és a Soton is ott van a negyeddöntőben

2021-02-11 20:36:29

A Chelsea a másodosztályú Barnsleyt 1–0-ra, a Southampton a Wolverhampton Wandererst 2–0-ra legyőzve  jutott be a legjobb nyolc közé az angol labdarúgó FA-kupában.

Wolverhampton Southampton FA-kupa Chelsea Barnsley

FA-kupa: Leicester City–Manchester United a negyeddöntőben

2021-02-11 21:07:23

Csütörtök este – még a másodosztályú Barnsley és az élvonalbeli Chelsea nyolcaddöntős összecsapása előtt – az angol Labdarúgó-szövetség elkészítette az FA-kupa negyeddöntőjének párosítását.

sorsolás Southampton Manchester United Manchester City Leicester City FA-kupa

FA-kupa: késői Leicester-siker; kilencgólos Everton-dráma

2021-02-10 21:03:06

Az angol labdarúgó FA-kupában a Leicester City a Brightont, a Sheffield United a Bristol City búcsúztatta, egyaránt 1–0-s győzelemmel. A későbbi nyolcaddöntőben drámai csatát hozott az Everton–Tottenham párharc – a kilencgólos találkozó hosszabbításban dőlt el, 5–4-re a liverpooli alakulat diadalmaskodott.

angol foci Tottenham FA-kupa Everton

FA-kupa: a Swansea otthonában jutott tovább a Manchester City

2021-02-10 18:17:38

Az angol labdarúgó FA-kupa nyolcaddöntőjében a Manchester City 3–1-re nyert a Swansea City otthonában.

Tottenham Swansea Sheffield United Manchester City Leicester City FA-kupa

Videó: bedobás közben lökték el az MU középpályását

2021-02-10 16:22:48

Ritkán látni olyat futballpályákon, hogy valakivel szemben bedobás közben szabálytalankodnak: most viszont megtörtént a Manchester United–West Ham United (1–0) FA-kupa nyolcaddöntőjének mérkőzésén. A vendégek csapatkapitánya, Mark Noble az MU középpályásába, Donny van de Beekbe szállt bele.